Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a szomszéd...

Mit lehet tenni a szomszéd zaklatása, és alaptalan rágalmazása ellen?

Figyelt kérdés
Az alsó szomszéddal van egy ügyünk, feljelentettük jogosan rongálásért. Majd amikor megcsináltattuk, újra tönkretette a mi tulajdonunkat. A rendőrségi ügy még folyamatban, már hónapok óta. Amióta nem tud mit tönkretenni, időközönként olyan robajt csinál, hogy majd le szakadunk felette.. ma délután kb már 30-szor, van amikor éjjel 1-kor, vagy hajnalban, és ráadásul ránk fogja, mindenkinek azt mondja hogy mi csináljuk. Ez a rágalmazás addig fajult ma, hogy elkezdte a dübörgést, majd ránk hívta a rendőrséget, hogy mi dübörgünk... Teljesen beteg, és már nem tudom mit tehetnénk ellene. :(

2023. okt. 27. 21:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mit rongalt meg, ami miatt feljelentettetek?
2023. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A klíma kültéri részét rongálta meg, kétszer a legnagyobb hőségben, mert szerinte hangos volt. Van bizonyíték ellene.
2023. okt. 28. 18:14
 23/24 anonim ***** válasza:

Mekkora parasztok...

Ők egy nyugdíjas pár, jól értem?

2023. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igen, azok. Vasárnap programunk volt, régóta tervezett, és örültünk is, hogy kiszabadulni ebből az őrületből.. Este arra értünk haza, már sötét volt, 20:40 körül, ők a lépcsőházból figyeltek minket, hogy mikor érünk haza. Gondolom észrevették hogy nincs mozgás, és nem akartak lebukni azzal, hogy akkor is dübörögnek. Csak az egyik szomszéd kiment becsukni az ablakot, és megkérdezte hogy mi a fenét csinálnak ott. Mi félve jöttünk haza, megint mit terveznek ellenünk? Haza merjünk jönni, mit akarnak még? Meghallottam hogy van még ott valaki, amikor felértünk a lifttel, párom hallotta a nevét, hogy róla beszélnek, és elkezdett leszólogatni, én meg lementem, megmondtam hogy fejezze be amit ellenünk csinál, a rágalmazással együtt. A szomszéd aki ott volt amíg mi, azt mondta ha éjjel bármilyen dübörgést meghall, mindent mozgósít, katonaként a katonai rendészetet is odahivja! Ez annyira jó volt, kicsit még tudtam nyugodni, volt egy nyugodt éjszaka, nem merte folytatni. Hétfőn bementünk a rendőrségre a hétvége miatt, de hamarosan keresnek, az ügyünk minden nap fő téma, már hallgatják meg a tanúkat folyamatosan, remélem rendeződik hamarosan.
2023. okt. 31. 03:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!