Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nedvesek a falak, mit csinálja...

Nedvesek a falak, mit csináljak? Földszinti lakasba költöztünk, költözködes közben vettük eszre, hogy a falak vizesek.

Figyelt kérdés
Az összes "fö fal" vizes alul,egy fsz-i lakas. Alattunk pince van ,homokkö epitesü.Es ejszakai aramos fütessel randelkezik. Igy utolag mar tisztaban vagyunk a hatranyokkal, de nem teljesen ez a felallas volt az elejen... De most nem tudunk elköltözni. Egyszeruen nem tudunk meleget csinalni.Ha sikerul, majd megfulladsz a legnedvessegtol,ami alap allapotban is van. Az ablakokrol meg csavarni lehet a vizet.A tulaj nem nagyon tud mit tenni , azt mondta megteriti a költsegeket , de mi mit csinaljunk ? Kaptunk egy vizes szinte füthetetlen lakast.Beszereztunk egy sziesztat, de azzal csak 1-1 helysegben van meleg.Legnedvessegelszivot majd ket het mulva kapunk egy barattol. De vajon segit? Iszonyat egeszsegtelen , ezt tudom, de kifog szaradni egyaltalan,erdemes foglalkozni vele? Az elozo lako,szinte soha sem szelloztetett es a futest sem vitte tulzasba.Lehet ettol ilyen vizes minden, vagy csak mi magyarazzuk bele?
2009. jan. 3. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudtok csinalni, de mielott folyamatosan betegek lennetek, es megfaztok, koltozzetek el!!!

Nem viccbol irtam, keressetek masik lakast, itt soha nem fogtok szeretni lakni.

2009. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én, mikor nagyon párás volt a levegő és elkezdtek penészesedni a falak, akkor fordultam ehhez a linkhez segítségért. [link] az ország egész területén dolgoznak. megoldották úgy a szellőztetést és párátlanítást, hogy a levegő páratartalma mostmár optimális. visszafizetési garanciát vállalnak, jó fejek, és jó szakemberek. jah és gyors pontos munkát végeznek. egy kérdést megér, próbáld meg. remélem, hogy segítettem.
2009. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az eddigieket nagyon szepen koszonom ! :)

Megprobalom!

2009. jan. 4. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel közködök nekem sajnos penészedik is a fal én vetem ceresid pára elszívott minden helységbe 1-et folyamatosan szellőztetek és a penész foltokat tömény domestosal fújom. De már elegem van hogy minden télen ez van úgy hogy ez az utolsó telünk itt és költőzünk üdv Ildikó
2009. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez lemarat érdemes elolvasni hátha segít [link]
2009. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a link nagyon jo ! Koszonom ! :)

A Ceresidre mar en is gondoltam , holnap megnezem a boltban. Valahogyan mi is igy vagyunk vele, az biztos , hogy ez az utolso tel itt(ami egyben az elso is). Mar banjuk , hogy elkoltoztunk a masik lakasbol, de ezt ki tudta ?!?Neked is kitartast! Azt hiszem ennel rosszabb nincsen. Minden reggel az ablakokat torolgetni... Es mar alatta is all a viz. :(

2009. jan. 4. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:

én is azt tudom ismételni, amit előttem már írtak,esetleg még 1 pár tipp:


[link]

2009. jan. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lesz olcsó mulatság a ceresid pára elszívó erre készülj fel a készülék 1 tablettával kb3000ft az útántöltö amibe 2 db tabletta van kb 2300 és nekem 3 helység van és mindegyikbe 1 van. 1tab kb 3hétig szívja a párát és sajnos nem teljesen szünteti meg a párát DE azért sok párát beszív Már nem sok van a télből addig is sok sok kitartást üdv Ildikó
2009. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a segitseget, tegnap vettunk olyat amibe 2 tabletta kell. Mint a kisgyerekek , neztuk hogy mikor lesz vegre benne valami ... :DDD

Nos reggelre megvolt az eredmeny ! :) Kivancsi vagyok mennyire lesz jo , de a falak ettol meg tovabbra is iszonyat nedvesek. Mi is "szamoljuk a heteket", hogy mennyi van meg a telbol :\ ! :)

Vagy elkoltozunk delre ! :D

2009. jan. 6. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2.-ik válaszolóval kell 100%-ba egyet értenem.Ennek a cégnek a terméke nekünk is bevált.És ami a lényeg ,tényleg rém korrektek.
2009. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!