Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szag ellen?

Mit tegyek a szag ellen?

Figyelt kérdés
Milyen ötletetek van hogy a kula szag gyorsabban menjen ki? A fürdőben nincs ablaka, van egy kis szellőző de nagyon lassan megy ki a fos Szag... Ez egy lakás. Milyen praktikátok van? Ha kinyitom az ajtót az egész lakás szagos lesz... Ha bezárom akkor lassan tűnik el..

márc. 4. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Fogyassz olyan ételeket amitől kevésbé szarsz büdöset, vagy szarj a melóhelyen.
márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyíts bele a szellőzőnyílásba egy kis ventilátort.
márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam hogy lehúzas után pár csepp parfüm a wc vizébe megoldja.
márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan wc-t veszel amiben nincs "tányér" amiben megáll a cucc, hanem azonnal a vízbe esik. A víz elfedi a szagot. Ha túl sok a tartalom, akkor menet közben törölsz párat, felállsz félig és lehúzod a wc-t, h lemenjen ami tud.

Ha 1 órán átkotlasz rajta miközben a telefont nyomkodod, akkor bebűzöl mindent.

márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Illatosítónak hívják.
márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van szénszűrős wc is.
márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#3- javaslatához hasonlóan én hipót szoktam használni.

Lehúzás után kevés Domestos-t teszek a vécébe és akkor a hipó erős szaga fogja elnyomni a sz@rszagot. Nálunk bevált, kis idő után is ha bemegy a következő ember már a fertőtlenítő szagát érzi meg és a folyosóra is az jut ki. A parfümmel az a gond, mint a wc illatosítókkal, hogy hamar összekötődik az illata az agyban a vécéhasználattal és már nem segít. De aki a hipót rosszabbnak tartja, mint a vécé szagát, annak persze a parfüm jobb.

Én inkább azért valami illóolajat javasolnék, levendulát vagy citromot, az nem is túl drága és erős az illatuk.

márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a wc szagosítót a levegőbe fújják, a parfümöt meg a vízbe kell csöppenteni. De én nem próbaltam, mert nem használok parfümöt, csak olvastam valahol.
márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sima öreg lakás.. tudod 1950-es években nem azon gondolkodtam hogy legyen ablak a budin
márc. 4. 22:56
 10/11 A kérdező kommentje:
gondolkodtak*
márc. 4. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!