Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestiek és Budapestről...

Budapestiek és Budapestről ingázók! Néhány mondatban szeretném ha elmondanátok milyen környezetben laktok, és miért jó vagy rossz ott élni? természetesen megnevezve a kerület rész/ település nevét

Figyelt kérdés

márc. 18. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem panel, Bp. XVI. ker., annak Árpádföld kerületrésze.

Nagyszerű, kisgyermekes környék, játszóterekkel, kis forgalmú utcákkal, nagyon tiszta levegő, kötöttpályás, kényelmes tömegközlekedéssel bejutás a városba. Közelben nagyáruházak, lovardák, keleti és déli országrész könnyen elérhető.

márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De jó! Köszönjük! Akkor a panel ezért olcsóbb
márc. 19. 20:28
 13/16 Hintalow ***** válasza:
100%

4. Kerület Káposztásmegyer 1.

Panel, 1 emelet (inkább magasföldszint, alattam nincsenek lakások)


Előnyök:

- csendes ès nyugodt környèk, nagyon közel a termèszet

- nem igazán vannak problèmás elemek, túl kint van, ès túl drágák már a lakások

- szerencsère a környèket folyamatosan fejlesztik, szabadidőparkok, sètányok, futópályák, bicikliutak folyamatosan.

- Olcsó a lakás fenntartása, szerencsère zajok sem nagyon ès szagok pedig egyáltalán nincsenek.

-persze ez szubjektìv, de nekem a családom ès a baráti köröm nagy rèsze is itt èl a közelben, nem költöznèk máshová (újpest az egyik leg lokálpatriótább kerület)

- iszonyat közel van minden, boltok, rendelők, iskolák. Csak a ház kb 80 mèteres körzetèben van 1 spar, 2 csomagautómata, dohánybolt, kìnai üzlet stb.


Hátránykènt talán azt tudnám felhozni, hogy nagyon a város szèle, de kb fèl óra alatt bent vagyok Göncz Árpád városközpontban a munkahelyemen, nagyobbrèszt úgy is bringával járok. (De a tömegközlekedès is nagyon kiszámìtható, mert mind kötöttpályás)

márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó amiket írsz! Örülök hogy van ilyen terület ahol jó élni. És a hajléktalanokkal mi a helyzet?
márc. 20. 12:52
 15/16 Hintalow ***** válasza:
100%
Nem nagyon láttam mèg itt soha, nem nagyon tudnak itt mit csinálni a város szèlèn egy nagy adag 4 ès 10 emeletes ház között.
márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor mondhatni csendes és tiszta. Nagyon szerencsés vagy
márc. 20. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!