Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Padlón alvás ötletek?

Padlón alvás ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni padlón aludni, iszonyat jót tesz a hátamnak. Ágyban szabàlyosan fáj a derekam. Padlón amikor aludtam màsnap reggel mintha kicseréltek volna. Viszont van egy probléma.. alulról mindig fázok. Már volt hogy felfáztam is. Próbáltam szõnyegen aludni is , plusz magam alá tenni még 2 vastag réteget , de akkor is fáztam alulról, arra ébredtem. Pedig hátamnak iszonyat jó .. ötletek? Padlófütes nincs…
márc. 25. 19:57
1 2
 11/20 nemaRendőrség ***** válasza:
66%

Bemész matracboltba elmondod hogy a legkeményebb szivacs matracod szeretnéd.

Olyan kemény az enyém mint ha a földön lenne egy szőnyeg.

Ellenben meleg, és ami még fontosabb magasan van.

Az a térdednek tesz jót, valamint a tüdődnek.

A por a földre száll, de a meleg nem marad ott. Rengeteg hideg port fogsz lélegezni ágy nélkül.

márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Jógamatrac!! (polifóm)
márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ahogy 10-es írta.

Ne te menj le a padlóra ami hideg, hanem az ágyadat tedd olyan keménnyé, mint a padlód!

Vegyél kárpitozott ágyat, abból van ami olyan kemény mintha padlón aludnál. A mienk is hasonló. De a túl kemény sem jó, ahogy már írták, a hádanak az sem lesz jó meg a többi részednek sem. Nekem van egy 5cm-es fekvőbetét rajta, memóriahabos. Az épp elég puhaságot ad a kemény matrachoz és nem fáj a hátam. Előtte fájt a kemény matracon is meg amikor puha matracra feküdtem más ágyban, ott is. Most 4 éve van így a fekvőbetéttel és nem fáj a hátam.

Tavaly vettünk egy nyithatós kanapét a vendégszobába, direkt puhát szerettem volna a vendégek miatt, meg mert ott lehet külön tévét nézni és hogy jó legyen a kanapén ülni is közben. Sajnos neten vettem ránézésre, kipróbálás nélkül. Olyan kemény a matraca és az ülőfelülete, mintha a padlóra ülnénk rá. Erre is kellett vennem memóriahabos fekvőbetétet, mert a család nem bírt rajta feküdni vendégként.

márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen a földön akarsz feküdni akkor vegyél egy tatamit! Abból is van többféle keménységű, de az legalább valamennyire hőszigetelő is egyben.

[link]

márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Padlón alszunk húsz éve de matracon és nem fáztam még egyeltalán.
márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 Vagyis nem padlón alszol, hanem matracon.
márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ágyra vágass valami deszkákat vagy OSB-t, arra tegyél csak 5 centis habszivacsot vagy pár pokrócot.
márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit kéne magad alá terítened hőszigetelésnek, csak nyilván akkora méretben, hogy ne forogj le róla.

[link]

márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A fekvésre kiszemelt területen ellenőrizni kell a légramlási viszonyokat, mert az áramló levegő hűt.
márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket:)
márc. 27. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!