Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az albérletben...

Mit tudok tenni az albérletben a csappal?

Figyelt kérdés

A konyhánál tegnap még tökéletesen működött a hideg és a meleg víz is.

Ma azonban a hidegnek a karja csak forog, és nem nyitja meg a vizet, olyan, mintha nem szorulna rá, csak így körbe lehet tekergetni. Csap tekerő azt hiszem a neve.

A kis pecket nem tudom kiszedni belőle, és le sem jön az egész. Mit lehet vele tenni?


ápr. 11. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kikopott a belső fehér műanyag. A piros vagy kék kis kört szedd ki kivűlről és ki tudod nyomni a beső fehér műanyagot. Ami kijön fehér, olyat kérj a boltba. Nem drága.
ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ricnit kell rá venni.
ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A nevét nem tudtam. A kettes nagyon tud! Olyat vegyél hozzá, kedves kérdező!
ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm!


Elég régi a csap, és nem tudom kipattintani azt a kék kis pöttyöt a közepéből. :(

ápr. 11. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik fajta van középen rácsavarozva, van amelyik csak rá van erősen húzva a csapbetét végére. Bár ha a tekerő forog el, akkor könnyedén le kéne szinte esnie róla. Lehet, hogy itt a csapbetét lesz a hibás és megszakadt a menet.

Amikor forgatod a tekerőt, mit érzel? Simán forog körbe vagy érdesen, szakaszosan?

ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdesen, szakaszosan!
ápr. 11. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor megszakadt a menet. A tekerőt kell először leszedni, azalatt van a csapbetét ami rézből van. Azt villáskulccsal tudod kiszedni (miután elzártad a vizet) és elviszed a boltba hogy olyat kérsz.
ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem tudom kipattintani azt a kék kis pöttyöt a közepéből"

Mert van olyan, aminek ki kell pattintani? Én még ilyennel nem találkoztam.

Van, aminek a kék pötty egy csavar fején van, és ez rögzíti a tekerőt egy négy oldalúra lapolt rúdra. Ennél nincs ricni.

Meg van, aminél a tekerőt erősen megrántod, és a kezedben marad, a ricni meg rajta marad a szelepszáron.

ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!