Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináltatok a régi ablakok...

Mit csináltatok a régi ablakokkal, mikor lecseréltétek hőszigeteltre?

Figyelt kérdés
8 régi ablakunk van, a kertben állnak egy ideje, de igen útban vannak. Szeméttelepre kell őket vinni? Vagy kell valahol az ilyesmi (az üvegeknek semmi baja)?
2010. nov. 12. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

mi neki adtuk a szomszédoknak, de szoktam látni a vaterán, ill. a nemsitt. hun ingyen elvitelre.

HA útban van érdemes felrakni valahová, lehet, hogy valakinek segítség lesz.

2010. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotúak még, esetleg valaki elviszi beépíteni valahová, adj fel hirdetést, hogy bontott ablakok ingyen elvihetők, olcsóbb mint elszállítani. Vagy ha már nagyon vacakok, akkor el lehet tüzelni, én most cseréltettem bejárati ajtót, a régiből kivettem az üveget aztán szétvertem fejszével (nagyon rossz állapotú volt), jelenleg várja a kályhában történő újrahasznosulást.
2010. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!