Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten hol jó élni?...

Budapesten hol jó élni? Melyik kerültetett szeretitek a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés
Budapesten hol jó élni? Melyik kerültetett szeretitek a legjobban? Miért?
2010. dec. 27. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én a 17. kerületben élek és nagyon jó hely. Jó kis kertvárosi környezet.
2010. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM!!!!!! Végre valaki, aki még így gondolja! :):):):):)

Én a 17ben nőttem fel és habár messze volt, kiesett, mégis szerettem. És nem volt borzasztó, ahogy sokan mondják. :D


Bár szerintem a legjobb a 14. kerület kertes része a legjobb, mert az már nem belváros, de mégis könnyen elérhető onnan a központ, viszont nyugis is, mert már kertvárosias.

2010. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

én 3. kerületi vagyok

persze nem békási, nem kaszási és nem pók utcai lakótelepi, hanem családiházas.. az a tuti

nyugis hely és jó arcok laknak errefelé

2010. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
8.ker
2010. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a 13 kervárosi része mosoly, vőlegény, menyasszony utca környéke.Minden közel van a metró, belváros,villamos minden, de mégis csöndes kertváros.
2010. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Zuglóban élek, szeretem, mert közel a metró, mégis nyugisabb környék. Laktam sok helyen, még a 6. kerületet szerettem, mert olyan elit:) A 8. azért volt jó, mert olcsó és érdekes.

Amit nem szerettem, az a 13., a Duna plázánál laktam és hiába volt közel a metró, egy év volt, mire bárhova eljutottem..

2010. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

11! 11! 11! :D

bocs, lokálpatrióta vagyok, imádok itt élni, el sem tudnám képzelni máshol :D

van egy csomó kertes rész, panelos, meg régi bérházas is.

a budai kerületek közt a legsokszínűbb és nem olyan drága, viszont biztonságos.

sokféle vásárlási szórakozási lehetőség van, fél órán belül eljutsz a legfontosabb helyekre a városban, de kirándulni is könnyen el tudsz menni innen a budai hegyekbe.


laktam már a 22ben is. na, az az igazi világvége. :P

2010. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 14. kerület kertvárosi részén lakom, nagyon szeretem. Néhány megállónyira van az Örs (2-es metró), könnyen elérhető a Bosnyák tér is (ott lesz elvileg majd a 4-es metró). Kertes házunk van, csendes az utca, ami szintén jó. A közelben van bölcsi, óvoda, iskola több is, úgyhogy szerintem mi már itt maradunk.
2010. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!