Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban laktál már zárószinte...

Panelban laktál már zárószinten? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Beázik, nyáron meleg nagyon, ilyen és hasonló tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Lakást szeretnénk cserélni, talán csendesebb a zárószinti, ezért gondolkodom rajta. Vagy felejtsem el?


2011. jan. 8. 20:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én örülök, hogy leírtad! Köszi!
2011. jan. 8. 21:21
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
2 évig laktam a tizediken. Hát, nyáron eléggé melegem volt, de most a 8.-on lakom és itt is marha meleg van nyáron, én nem érzek különbséget. Beázás nem volt. Akkor utáltam csak nagyon, amikor rossz volt a lift.
2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiamék laknak ott, 2x beáztak, de már megcsinálták a tetőt. A biztosító kifizette a kárukat.
2011. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ok, hogy fizet a biztosító, de akkor is bosszúság, meg kosszal jár, macera.
2011. jan. 8. 21:58
 15/16 BlackSword ***** válasza:
100%
Igazából nem panelba lakom, mert vázasba a kilencediken, lapostető alatt... Annyira nem rossz... Tőlünk szép a kilátás Románia felé... És ha szép az idő, akkor gyönyörű a napfelkelte... Be nem ázik, pedig már több, mint 35 éve épült... A fűtés is tűrhető... Báőr nyáron tényleg fel tud szaladni a hőmérséklet... Amióta itt lakom az kb 19 év, és talán egyszer volt az hogy hosszabb ideig nem volt lift, amikor modernizálták, és volt néhány gyerekbetegsége... Ráadásul pont decemberben, amikor az ember éppen a legtöbbet vásárol... Kellemetlen felvinni9 a fenyőfát, az ajándékokat, de nem vészes... Mindent összevetve én szivesen lakok itt...
2011. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem laktam legfelsőn, de dolgoztam lakásszövetkezetnél, minden nagyobb eső után jött valaki, hogy beázik. Mivel teljes tetőfelújítása nem szántak pénzt (a lent lakók leszarták, hogy a felső beázik), ezért mi mászkáltunk fel gázpalackkal ráolvasztani egy plusz réteget a beázós helyre - hát olyan volt, mintha kapnék egy kést, hogy vegyek ki vele egy vakbelet.
2011. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!