Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki magasföldszinti, vagy...

Aki magasföldszinti, vagy földszinti lakásban él, mennyi a havi fűtésdíja?

Figyelt kérdés

Költözni szeretnénk és kinéztünk egy 76 m2-es, 3 szobás magasföldszinti lakást,ami gázfűtéses és pince van alatta.

Jelenleg egy 2. emeleti lakásban élek,ahol sem mellettem,sem felettem és még alattam sem lakik senki.és hát kicsit magasabbra kell tekerni a konvektort.


2011. jan. 22. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

semmiképp se vedd meg. én éltem első emeleti lakásban, szintén valami fos, fűtetlen tároló volt alattunk, és rendszeresen szívbajt kaptam, mikor kijött a gázszámla.

ráadásul még fáztunk is, hiába tekertük fel a konvektort.


csak olyan lakást szabad megvenni, ami alatt van másik lakás, és lehetőleg laknak is benne.

most egy 4. emeleti távhősben lakom, 18-20e a fűtés, és 23 fok van.


szóval ha adhatok egy jó tanácsot, akkor ne vedd meg, mert szívni fogsz vele.

2011. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen a szüleim is ezt mondják mert még velük lakom(17,5 vok),most 50 m2-en élünk és havi 16-18ezret fizetünk,úgy h nincs gatyarohasztó meleg,olyan 21-22 fok van,és pulcsiba ülök.
2011. jan. 23. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!