Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 150 ezerből 3-an albérletben?

150 ezerből 3-an albérletben?

Figyelt kérdés

Ehhez már csak a családi jön hozzá.8 éves a kislányunk.Nekem van egy kb 10 000-es állandó kiadásom/diákhitel,telefon/

Meg tudnánk élni?


2011. jan. 26. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg, de nagyon nehéz lesz.
2011. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Most se sokkal jobb a helyzet,megtanultam spórolni.

Anyámnál lakunk a kislányommal,én fizetek mindent évek óta,kaját,rezsit.

2011. jan. 26. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért az nem ugyanaz. Albérletben is kell kaját és rezsit fizetned hármótokra, plusz az albérleti díj, ami minimum 40-60 ezer havonta :S
2011. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy nem ugyanaz,ezért is vacillálok.
2011. jan. 26. 11:19
 5/9 Niggagirl ***** válasza:
100%
Én 17 éve albérletezek sajnos:( Most 2 gyerekkel bérelünk egy 1.5 szobás központi fűtéses lakást. 50+ rezsi és ez még nem is annyira drága. A rezsi nagyon sok csak a fűtés 35-40 + víz,villany,gáz,közös költség,kábel tv,telefon. A nagyobbik lányom sulis neki ingyen van az ebéd már ha megeszi mert olyan silány a minősége. A kicsi 21 hós gyesen vagyok vele. Én 50 ezret kapok a férjem is dolgozik és elhiheted hogy hónap végére éphogy kijövünk. Kb. 45-50 ezret osztok be élelmiszerre de ebből kell persze tisztálkodó szereket és ruhát is vennem:(( NAGYON nehéz úgyhogy jól gondold át. Sok szerencsét.
2011. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hol. Felénk pl. 30-35ezer ft-ért is van már albérlet. Azaz, ez a leg gyakoribb. De még olcsóbban is ki lehet fogni.

Pesten persze 50ezerért vannak az albik. Vagy inkább ott kezdődnek.

Tehát ki lehet jönni annyiból. Hol nehezebben, hol kicsit könnyebben.

2011. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pestről van szó,és igen olyan 50 körül van az albérlet.
2011. febr. 6. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

01-26 16:48 válaszára csak egy megjegyzést írnék. Én ugyan nem albérletben hanem saját 1,5 szobás 46nm-es panellakásban élek, a legkorszerűtlenebb, nem szabályozható, legdrágább távfűtés mellett Bp-en.

A fűtésszámla még soha nem volt 35-40. A leghidegebb téli hónapokban is 20-25-nél nem nagyon szokott több lenni. Jellemzően inkább ez alatt van.

A többi költség ami mérhető, lehet spórolni. Kábel tv sem létszükséglet szerintem. (Na a közös költség, az ami nálunk is pofátlanul sok és mint egy adót kell fizetni, mert ellenszolgáltatást nem nagyon kapsz érte.)

Szóval szerintem ennyiből ha szűkösen is, de nem lehetetlen kijönni.

2011. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,a 35-400000-es fűtés nekem is soknak tűnt,pedig nálunk is távfűtés van.
2011. febr. 7. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!