Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet...

Szerintetek rossz ötlet Veresegyházára költözni és onnan járni dolgozni Pestre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
IGEN, DE NAGYON!
2010. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Valami indoklást is írhatnál (értelmeset).
2010. febr. 3. 16:00
 3/19 anonim ***** válasza:

Attól függ. Gyerekek vannak? Mi Tahiban laktunk, de nem bírtuk. A barátaink, suli, mindenki pesten volt. Elmegy az utcsó busz nagyjából este 8kor (fogalmam sincs mikor) Egy házibuliban nem maradhattunk ott 10ig sem. Mi visszaköltöztünk. Anyuék belátták, hogy ha nagyobbak leszünk, akkor ez elég para lenne már. Bátyám volt 16, ő kezdett igazából lázadni.

De a bejárás amúgy megoldható, csak nem olcsó mulatság kocsival. Csak számold ki, hogy hány ft naponta a benzin.

2010. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ide éjfélig jár vonat, csúcsidőben fél óránként, holtidőben óránként és 40 perc alatt ér a Nyugatiba. Vonatbérlet 12.000 Ft egy hónapra. Ti mennyi idő alatt értetek be Pestre?
2010. febr. 3. 16:10
 5/19 anonim ***** válasza:

Ki mi értékel. Én jobban élvezem, hogy "kint" lakok nyugodtabb helyen, normális méretű telken, normális levegőn. Mondjuk Veresegyházát nem ismerem.


Viszont kocsi nélkül meghalnék, ide is 10kor eljön az utolsó busz, amihez ugye még előbb el kell indulni, tehát semmi esti programot csinálni nem lehet, vagy igen, de akkor meg mondjuk mi van, hogy egykor végzek, akkor üljek hatig a buszra várva? Arról nem beszélve, hogy mondjuk egy vasárnapi menetrend is nevetséges, hogy óránként, meg kétóránként tudnék menni, hátköznap meg jól hangzik, hogy fél óránkét, negyven percenként jön, csak ezt úgy nézd, hogy mi van ha lekésed. 5-10perces bkv után elég szar érzés nézni a busz hátulját és tudni, hogy elkésel/megfagysz stb. míg jön a következő. Én eleinte busszal jártam és nem tudtam megszokni, hogy ha elment, akkor elment, és itt nem olyan, hogy odaállok és jön nem sokára.


Van kocsi, így rendben van, de amúgy nagyon rossz lenne.

2010. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kocsi nálunk is van, szóval ha olyan esti programunk lenne, akkor megoldható a hazajutás. Ha Pesten laksz, akkor is van olyan busz, ami adott esetben 20 percenként/fél óránként jár. Jelenleg is vonattal járok haza, 15 perc/fél óránként jár, és volt már bizony, h a fél óránkénti időszakban néztem a vonat távolodó hátulját. De végülis minden nehézség ellenére Te is azt mondod, h megéri, ha jól értettem..
2010. febr. 3. 17:18
 7/19 shelli ***** válasza:
Veresen nincs élet. A halál előtt sem. :) Viszont tisztább a levegő közel a tó lehet horgászni. De oda-vissza én nem tenném meg minden nap.
2010. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt, h nincs élet? A 88 éves Józsi bácsi az neked smafu?? Na de komolyan, kinőttem már a bulizós korszakomból.
2010. febr. 5. 11:49
 9/19 anonim ***** válasza:

az életedet megeszi.

én pár hónappal ezelőtt még csak nem is vidéken, de Bp egyik kies külkerületében laktam, ahonnan 1 óra volt, mire pl. a Blahához beértem.

igaz, ide jött éjszakai busz, meg nem óránként járt a nappali, de külön haditervet kellett készítenem, ha úgy alakult a napom, h délelőtt suli, délután meló, este színház, vagy vmi buli.


megértem, h te nem vagy már 20 éves, de a gyerekeid is felnőnek egyszer....

2010. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most is Bp. egy külső részén lakok, és innen is kb. 45 perc a Blaha. 26 vagyok.
2010. febr. 8. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!