Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy ma...

Mitől lehet az, hogy ma amikor kinyitottam kályha ajtóját rendesen éreztem hogy kéményből jön a levegő és amikor begyújtottam, mindenhol csak füst jött ki (be csuktam az ajtót)?

Figyelt kérdés
és vízzel gyorsan kioltottam a tüzet,estére már minden rendben volt most jó,attól lehet ,hogy kint jobb lett az időjárás?
2011. febr. 9. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez akkor szokott előfordulni, amikor a nap belesüt a kéménybe. 12-13 óra körül nem is szoktunk begyújtani a cserépkályhába.
2011. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy rásüt a kéményre a nap, még nem szabadna visszaáramolnia a levegőnek sem. Én is cserépkályhával fűtök, de ilyet még nem tapasztaltam. Ha hideg a kémény, vagy párás állott a levegő kint, akkor az a rossz hideg levegő nyomhatja vissza a meleg levegőt, mivel a hideg levegő a nehezebb. Ilyenkor tanácsos begyújtani egy újságpapírral a kéménybe.
2011. febr. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,tegnap 12 óra volt amikor begyújtottam,pont jó erősen sütött a kéményre a nap,hmmm érdekes,ma már újság papírral kezdtem.
2011. febr. 9. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!