Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek és kinek szóljak...

Mit tehetek és kinek szóljak abban az esetben, ha a panellakásunk erkélyén állandóan kutyaszőr van/rengeteg/?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem,hogy a felettünk lakó erőteljesen rázza a szőnyegét,de mire kiértem,abbahagyta.Mint a Holle anyó című mesében,csak itt a kutyaszőrök hulltak.Nem győzöm porszívózni...,ha jön a jó idő szeretnénk ott étkezni...
2009. febr. 12. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele. Kérd meg rá, hogy ne rázza az erkélyedre a szőnyegét.

Esetleg ajándékozd meg egy használt porszívóval, ha van, és neked nem kell.

Biztos van olyen kitétel a ház házirendjében, hogy nem szabad más erkélyére rázni a szőnyeget. Ha nem működik együtt, fenyegesd meg, hogy szólsz a közös képviselőnek.

2009. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Mindenképp rászánom magam,csak egy kicsit kellemetlen a szituáció.Nem értem,miért nem evidens mindenki számára,hogy illik alkalmazkodni egy közösségben.Lehet,hogy nincs is tisztában vele,hogy ezzel másoknak kellemetlenséget okoz?
2009. febr. 12. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Neki kell, hogy kellemetlen legyen, nem neked.

Reméljük ért a szép kérésből és nem ott fogja kirázni. Ha nem, akkor marad a közös képviselő. Bár nem tudom, hogy ő mit tehet ellene.

2009. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!