Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lakást vennék,...

Mit csináljak? Lakást vennék, de a Fundamentás emberem elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Nem válaszol hetek óta az e-mailemre, nem veszi fel a telefont, a Fundamenta nem ad felvilágosítást, nem köthetek velük szerződést, mert csak ügyfélszolgálatuk van, a többit az ügynök intézi, aki viszont elérhetetlen. Ötlet?
2011. márc. 1. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
keress másik ügynököt. nagyon sokan vannak minden városban.
2011. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress másik ügynököt. Szerintem a neten is találsz.

Aztán ha hozzájutottál a pénzedhez adj hálát istennek.

Én is ezt tettem. Soha többet fundamenta.

2011. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezen a véleményen vagyok: sohat többet Fundamenta!


A párommal közösen vesszük a lakást, 50-50-ben, neki Fundás hitele van, nekem OTP, de csak minimális.

Össze sem hasonlítható a kettő. Úgy viselkedik az üzletkötő, mint aki soha nem intézett még egy hitelt sem...semmi sem időben derül ki, félreinformál, ami miatt az adásvételit is függőbentartásosra kellett módosítani. Semmi sem egyszerre derül ki, akár minden nap rohanhaték valamit intézni, egyszóval eléggé kusza.

Kötöttünk nála lakásbiztosítást is (mert a Fundának kell...), úgy volt, hogy évi 11 E Ft lesz....tegnap kiderült, hogy 20 lesz.

Ezzel szemben az Otp mindent precízen intéz, nincsenek váratlan fordulatok.

2011. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a fundamentát, és kérj másik ügyintézőt. Küldenek. De a gatyád kösd fel. Mi is úgy jártunk, mint az előző válaszolók. Az üzletkötőnk olyan volt, mint aki életében nem intézett ilyet. Akármi kérdésünk volt fél napot kellett telefonálni, mert egyáltalán semmire sem tudott válaszolni, előbb fel kellett hívnia a központot. Tiszta hülyét csináltak belőlünk. Ja és legjobb, ha naponta érdeklődsz, hogy minden oké-e, mert ha vmi nem jó csesznek szólni, a napok meg mennek. Még annyi, hogy az ügyvéd már akkor fogta a fejét, mikor meghallotta, hogy honnan lesz a hitel. Sok sikert!
2011. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha konkrét kérdésetek van vagy informálódni szeretnétek írjatok nyugodtan, szívesen segítek. Szerencsére nem az említett tanácsadók közé tartozom akiknek fogalma sincs a lakás-takarékpénztárról.
2011. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!