Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek hangyák ellen?...

Mit tegyek hangyák ellen? Jönnek a macskám kajájára, a száraz tápra is.

Figyelt kérdés
Most kb. másfél órája feltettem a lecsukott tűzhely tetejére a kajáját, de ott is megtalálták. Le is veszem onnan. A macskának muszáj bent hagyni kevés kaját a tálban, ha dolgozom és nem vagyok itthon, legyen mit ennie.
2011. márc. 2. 17:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
ja és még annyit, hogy a macska nem fogja felnyalni mert nekem is van három cicám.
2011. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ahol kaja van oda mennek a hangyák ezerrel és tök mindengy a macseké, vagy csapda. Sokat segít ha egy időre elköltöztetitek a tálat. Idő kell hogy megtalálják de hamar felfogják hogy eltűnt a kaja. Erre az időre le lehet fújni a tál környékét az én cicámnak se lett semmi baja mert büdös volt és nem foglalkozott vele. Később már kora reggel befújtuk elzártuk a helyet és este felmostuk.
2011. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
van olyan raid(asszem) amit a földre kell fújni körbe a falak mellett meg azokra a helyekre ahonnan jönnek. Ez elriasztja őket. Nekünk bevált 3 éve invázió volt 2x befújtam és azóta nincs hangya. Kutyára macskára nem veszélyes.
2011. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Akkor itt egyeseknek extra inteligens hagyái vannak, mert nálunk is ott vannak mindenhol.

Konyhpult, asztal,fal,szoba,mindenhol!!!

Már lassan meghalunk a sok chemotoxtól, meg raidtől,mi döglünk de a hangyák birják!

Sütőpor nem vált be!

A raid addig amig fújom őket, azok meghalnak, de másnap 2x annyian leszenek!

A cukrosvízre rámásznak, akkor kidobom őket,és kész!

Felmostam Én már ecettel,mindent de csak elöjönnek valahonan!

Ja a napokban pedig előkerültek a szárnyas hangyák is!

Nagy az állatkert,de majd felgyújtom a házat!

2011. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
bocs, hogy nekünk bevált:)
2011. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy eltüntek!
2011. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nekem is mindenhol ott vannak. A fürdőszobában a wc-n ülve nézegetem őket a földön és taposom szét azt a párat.

Tömeges hangyáktól, mikor sokan vannak, rosszul vagyok. Gyerekkoromban rám jött mindig valami roham féleség. Ahol 10-nél több van egy kupacban, rosszullét kerülget...

2011. márc. 3. 09:58
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok mit szerezzünk be egy hangyász sünt!!!!
2011. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tavaly, amikor ezt a kérdést írtam, vettem hangyairtót, kis dobozkában lévő port. Akkor el is tűntek. Most meg már a mosogató szélén és a mosogatóban is ott vannak. Volt, hogy még a hűtőbe is bemásztak. Nagyon idegesítőek. Az egész konyha most végig van szórva sütőporral, de nem nagyon hiszek benne, hogy használ... Igaz, azóta nem nagyon látok mászkáló dögöt, vagyis ritkábban.
2012. ápr. 14. 12:38
 20/20 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!