Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lehetne csalni árammal,...

Ha lehetne csalni árammal, vízzel, gázzal, te megtennéd?

Figyelt kérdés

Őszinte választ kérek! Ne azt írjátok, hogy sokan csalnak, hanem, hogy ti csalnátok e. Na nem úgy értem, hogy nullás számlát kihozni, hanem okosan.

Az én válaszom: Mint a pinty! Tuti csalnék, ha lehetne!

Mit szólnál ahhoz, hogy ha ismerősöd, családtagod bevallaná neked, hogy évek óta csal. Felnyomnád? Vagy csak csendben bosszankodnál, hogy fene a húsát, igazságtalanság, de csak irígy lennél rá, hogy ő meg tudja csinálni, te meg nem.


2011. ápr. 1. 08:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen óra? És hogy kell pöckölni. :)
2011. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pont a napokban kérdezte valaki, ezért tudom, hogy a villanyóránk 1954-es gyártási évű. Az már elég régi azt hiszem.
2011. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze. Pont a múltkor néztem, hogy a kalkulátorral pl. maga az elfogyasztott villany még el is menne, de ilyen rendszerhasználati díjat meg ilyeneket számolnak fel. Hát a krva anyjába. 90 ezret keresek és húsz ezres villanyszámláim vannak, mert a bojler meg a villanytűzhely sokat fogyaszt. Azért a tisztálkodás meg a főzés ne legyen már luxus.
2011. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért "buheráltam" meg a villanyóránkat,mert sokat fogyaszt a porszívó,amivel a gázórát szoktam visszatekerni.
2011. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi nem csalunk pedig tudnánk a vízzel, ugyanis apám a vízszolgáltatónál dolgozik.

Gázzal nem igazán lehet csalni és az árammal pedig veszélyes.

2011. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen csalnék de sajnos nem merek, mert úgyis kifog derülni aztán meg akkor lesznek jó nagy gondjaim. Pedig megtehetném mert szomszédom úgy csal hogy amikor bekapcsolják az éjszakai áramot akkor az egész házban arról mennek a dolgok villanyszerelő oldotta meg így.
2011. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!