Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vennétek olyan házat, amiben...

Vennétek olyan házat, amiben meghalt valaki?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás előtt állunk, mert szeretnénk egy tesót a kislányunknak, de a meglévő családi házunkat "kinőttük". Találtunk egy elképzelésünknek és anyagi lehetőségeinknek megfelelő takaros házikót, csak az az egy tart vissza, hogy tavaly halt meg a tulajdonos / természetes halállal / az egyik szobában. Ettől viszont kiráz a hideg...Nem tudom mit csináljunk, mert tényleg annyira tetszik, de attól tartok, ha a férjem este nem lenne otthon félnék, mégiscsak meghalt ott valaki...
2009. febr. 26. 21:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

De nézd meg amit belinkeltem!!!

A felsőt.

2009. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok, ezt a nőt most találtam csak a neten, de szerintem ha írnál neki egy ímélt, szívesen adna tanácsot, a te kérdésed nagyon egyszerű. [link]
2009. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Mi egy olyan házban lakunk, amit egy uzsorástól vettünk meg, miután kidobatta - a szó szoros értelmében - a benne lakó családot. Elég sok balhé volt a házban mielőtt mi ide költöztünk, főleg családi per-patvarok, veszekedések, verekedések. Én igazán nem hiszek az ilyesmiben, de...

Mióta itt lakunk, az összes hitelünk "bedőlt" én is, és a feleségem is munkanélküliek lettünk, és most a válás szélén állunk, ami még a gyerekeink miatt nem történt meg.

Ha ez egy elátkozott ház, akkor most rajtunk is fogott. Bár ény tényleg nem, hiszek az ilyesmiben, de...

2009. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Akkor most leírom a valódi okot, amiért a házunkat el akarom adni. Több, mint 100 éves az épület, 5 éve, amikor megvettük fiatal házaspárként erre volt pénzünk, nagy hitelbe nem akartunk belemenni és örültünk, hogy végre nem az albérletre dobjuk ki a pénzt az ablakon. Elég sokba került a felújítása, de sikerült teljesen átalakítani, gyönyörű lett azt hittük itt fogunk megöregedni. De furcsa dolgok kezdtek történni, napi szinten estek le, szakadtak ki olyan dolgok a falról/falból, aminek nem lett volna szabad, mert stabilan volt rögzítve. Például, leszakadt a vadi új konyhaszekrényünk felső eleme, a falon rögzített fedő tartóból naponta estek ki csak úgy maguktól a fedők, leestek a képek a falról, a TV állványról lebukott a padlóra a TV, 2* volt csőtörésünk, pedig előtte azt is felújjítottuk, belecsapott a villám a házba, az összes elektromos berendezésünket tönkre téve és még sorolhatnám. Azt hittük, hogy csak a szerencsétlenség kísért minket, nem misztifikáltuk túl, egyikünk sem hisz a szellemekben, gondoltuk folyamatos pechszéria. Aztán pár hete történt valami, ami betette a kaput..., kislányomat fürdettem a kádban, a férjem nem volt itthon. Ő imád pancsolni, nem lehet kivenni a vízből. A kád előtt térdeltem, játszottunk. Egyszer felnézett a hátam mögé, elkezdett mutogatni a nappali felé és olyan sírásba kezdett, mint még soha. Úgy éreztem, hogy áll mögöttem valaki, nem mertem megfordulni. A kislányom belémkapaszkodott közben a vállam felett kukucskált, hogy ott van e még az a valami és mivel valószínűleg látott ott valamit, mert mutogatott is felé, elbújt mögém és iszonyatosan sírt. Még most is borsózik a hátam, amikor erre gondolok, annyira megijedtem. Erőt vettem magamon, megfordultam, de nem láttam semmit. A lányom is odanézett, de nem látott már valószínűleg ő sem semmit, ezért megnyugodott, de még mindig sírt. Kikaptam a kádból és bevittem a szobába. Amikor mentünk a konyhába az esti tejecskéért még mindig félve sandított a fürdőszoba felé. Csak 15 hónapos, így nem tudja elmondani mit látott, de tudom, hogy látott valamit, amitől nagyon megijedt, soha előtte nem csinált ilyet. Akkor határoztam el, hogy elköltözünk innen, mert félni kezdtem a saját házamban. Elkezdtünk nézelődni, megtaláltuk a kérdésben szereplő házikót és megtudtam róla, hogy meghalt ott valaki..., hát ezért a hezitálás, mert nem akarok csöbörből vödörbe esni.
2009. márc. 4. 16:09
 25/26 anonim válasza:

Szia! Amit itt leírtál az alapján én azt javasolnám hogy vegyétek meg azt az új házat, minél előbb! attól ne félj hogy meghalt ott valaki főleg mert természetes halállal egy idős néni volt, ha egyáltalán az ő szelleme ott maradt volna akkor sem hinném hogy ilyen dolgok történnének meg abban az új házban.De viszont a jelenlegi házatokból én elköltöznék, ha nem is a szellem miatt de maga az hogy nem érzed magad ott biztonságban és rettegsz,ez szörnyű! Szerintem fogadd meg az előző hozzászólók tanácsát építsétek át azt a szobát, cseréljétek a bútorokat.

És gondolj arra hogy az idős néni békésen halt meg, és biztosan (legyünk optimisták) jó ember volt! Szóval az ő lelke megbékélt! Én erre gondolnák! :)

Nem tudom hogy segítettem e de remélem igen :)

Szia!

2009. márc. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

szentemminden házban halt már meg vki..

mármint az olyanokba amik nem újak vagy nem rég épültek.

de attól semmi nem változik ilyenerővel egy utcába sem lehet beköltözni mert ott is haltak már meg.

Meg ha ott lesz(nek) a gyerek(eid) biztos nem erre fogsz gondolni de nekik ne mond el.

meg ezek szerint van olyan jó a ház hogy egy nő az életét leélte ott.

bár kitudja miűóta élt ott..

szerintem emiatt nem érdemes másik házat keresni!

2009. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!