Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Büdösbogarak ellen valami?

Büdösbogarak ellen valami?

Figyelt kérdés
szúnyoghálót nem tehetünk fel, a kemotox hatástalan, valakink valami ötlete? lassan nyár, csukott ablaknál meghalunk, de ha nyitva van, tavaly is tizesével jöttek be, már rettegek tőlük :'( komolyan már néha majdnem sírógörcsöt kaptam tőlük, és csak egyre rosszabb lesz, idén még csak 1 volt de NEM AKAROM!!!! :'(
2011. ápr. 3. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan szúnyoghálót, amit csak "felragasztol" a keretre. A megfelelő szélességből a kellő hosszúságot veszed meg. Az sem jó?
2011. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a baj volt akinek ilyen is volt, valahogy beragasztotta az ablakot :D de amúgy ezt szeretnénk, csak érdekelt van e valami más lehetőség,mint pl van valami virág amire a legyek nem jönnek, talán a repce, ki tudja :D amúgy obiban pl lehet ilyet venni, méretre vágják nekem? vagy valami ötlet hogy hol lehet ilyet kapni?
2011. ápr. 3. 18:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Na itt pontosan leírják, hogy hogyan működik a tépőzáras szúnyogháló (amit megvehetsz, TESCO-ban, OBI-ban, Praktikerben stb): [link]
2011. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A büdösbogár nem légy, hanem "mezei poloska". Mindenhova bemegy, ahol úgy gondolja, hogy éjszakára melegebb helyet talál magának, mint ha kinn marad a szabad ég alatt. Széttaposni nem szabad, mert akkor érzel csak igazán bűzt. Csak a szúnyogháló, vagy marad a csukott ajót-ablak.
2011. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem légy, persze :) csak úgy értettem, van e valami házi praktika rá. köszönöm szépen a válaszokat, sajna még nem láttam boltokban se teszkoban, és nem is nagyon ismerem erre a nagyobb bevásárlóhelyeket, de jobban kinyitom a szemem :) köszi köszi mindenkinek :)) végre vége lesz azoknak az éjszakáknak amikor hajnalig probálom öket kihessegetni meg csalogatom ki valami fénnyel :D:D érdekes a szunyogok sosem zavartak :S :D szép napot mindenkinek! :)
2011. ápr. 3. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
A mi kisvárosunkban olyan helyen árulják, ahol egyébként a normál, hagyományos szúnyoghálót is árulják, nem pedig Tesco és egyebek. Keresd barkács-boltokban, vagy szerszám-üzletekben, hasonlókban.
2011. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi, körülnézek nagyon csak az a baj itt nem vagyok még túl ismerős :D
2011. ápr. 3. 19:41
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
ilyenről még nem hallottam, hogy valakinek nem kell szúnyogháló..hát az sztem alap, hogy mindenkinél van...aki meg nem akar szúnyoghálót, az barátkozzon a rovarokkal..:D
2011. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nekem kellene szúnyoghaló, olvasd már el... arról meg nem hallottál, h albérlet, kollégium, ahol nem rendezheted kedved szerint a dolgokat??? de a ragasztósat sem engedik sajnos, minden hülye okra hivatkozva, ugyhogy lefüggönyöztem az ablakokat, így olyan mintha belül lenne szúnyogháló csak igazgatni kell mert nem tudom jobban kifeszíteni...
2011. ápr. 18. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A kollégium az szar...xd

Menj el lakásba..:D

2011. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!