Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Büdösbogarak ellen valami?

Büdösbogarak ellen valami?

Figyelt kérdés
szúnyoghálót nem tehetünk fel, a kemotox hatástalan, valakink valami ötlete? lassan nyár, csukott ablaknál meghalunk, de ha nyitva van, tavaly is tizesével jöttek be, már rettegek tőlük :'( komolyan már néha majdnem sírógörcsöt kaptam tőlük, és csak egyre rosszabb lesz, idén még csak 1 volt de NEM AKAROM!!!! :'(
2011. ápr. 3. 15:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
mekkora egy gyökér vagy... albérletben vagyunk, egy szóval nem írtam hogy koliban, te szerencsétlen... csak példát írtam hallottál e már ilyenekről. más okokból ugyan, de úgyis új albi felé nézünk, itt semmit nem engednek. gondolom nem vagy több 12-nél és a jó édes anyádék még a s*gged is kinyalják, de megdolgoznod még biztos nem kellett semmiért, sok ismerősöm csak azért lakik még koliban, mert feleannyiba kerül, így több marad bulira, vásárolgatásra, kajára. ja, nem kell ám gondolkodni, az az új generációkban már kimaradt... észlény....
2011. ápr. 19. 10:21
 12/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Talán a biokill rovarölő jó lesz, én ma fogom kipróbálni, olvastam valahol, hogy ez hatásos ellenük. Hátha ma sikerül jót aludni...

2011. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor költözzél el kuplerájba... oda való vagy te szerencsétlen :D ott nincsenek rovarok. :D
2011. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
69%

Együttérzek, én is rosszul vagyok tőlük, felváltva kapom a düh-és pánikrohamot, ha meglátom, hogy bejöttek :'( undorító egy népség. Én is egy ideje harcolok velük, nekem szintén csak a kilakoltatásuk marad mint megoldás. Ráadásul földszinten lakom egy kis erdős városrész "frontján", tehát mindenféle lény betalál :( Szúnyogháló: hogyan tartjátok tisztán, ha rátelepszik a por vagy összeszövik a pókok?


(Trollkodó retardáltakkal meg ne foglalkozz, majd megunják.)

2011. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!