Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik város a legjobb Magyaro...

Melyik város a legjobb Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tatán lakunk és szeretnénk elköltözni innen. Nagy terveink vannak és nem szeretnénk itt maradni, így döntöttünk. Szeretnék ötleteket kapni, hol jó élni és miért.
2011. máj. 4. 11:30
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Kecskeméten sok a munkalehetőség és elég szép város
2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 runcajz válasza:
Egyértelmű hogy Sopron!
2013. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Veszprém is nyugis város, de sok munkahely nincs
2014. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
100%

1. Tatabánya

2. Tata

3. Budapest

4. Debrecen

5. Esztergom

6. Győr

7. Székesfehérvár

...



Utolsó. Eger

2016. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Győr!!!
2017. jan. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
67%
A 14-es válaszolónak üzenném, hogy engem az frusztrál, hogy nem tudok elköltözni ebből a büdös, mocskos nagyvárosból. Alig várom, hogy elszabaduljak, semmi kedvem itt leélni az életemet, tősgyökeres pestiként is rohadt szar egy városnak tartom. Még, hogy szép? Mi szép benne? A mocsok, a szemét, a szar tömegközlekedés, a bűz és az idegölő tömegnyomr? Mert nekem nem tud senki itt olyat mutatni aminél ne talalnék szebbet bármelyik vidéki városban, ha nekem itt valaki elkezdi hajtogatni, hogy ,,de a Margit sziget így szép, a Deák tér úgy...'' hát lehet, hogy valakinek szép, de nálam a szépség kicsit máshol kezdődik. Örülj, hogy te jól érzed itt magad, máskülönben pont az ilyen mentalitású emberek miatt is utálom ezt a várost, akik nem képesek felfogni, hogy nem mindenki vágyik a rohanó, nagyvárosi életmódra.
2018. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként számomra Győr, Sopron, Keszthely. De gyakorlatilag már majdnem ott tartok, hogy bármi jobb lenne Budapestnèl. Utolsó vagyok.
2018. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!