Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz idegen lány...

Mennyire nehéz idegen lány lakótárssal együtt élni?

Figyelt kérdés

Csak szobát tudok kivenni a fizetésemből, de nincs ismerősöm, szóval idegennel kell majd társulnom. Eléggé zárkózott vagyok, nem járok szórakozni, inkább olvasok, filmet nézek, ilyesmik. Nem szeretem a felszínes, semmitmondó beszélgetéseket, amikor csak azért beszélnek, hogy ne legyen csend. Utálom a szarkeverést, amikor valaki annyira unatkozik, hogy csak ezzel tudja lekötni magát. Szeretem a nyugalmat, a csöndet, és utálom, ha rám telepednek és fárasztanak hülyeségekkel. Sajnos az a tapasztalatom, hogy egyre ritkább az olyan ember, aki normális, és valóban értelmes témákról lehet beszélgetni vele. Tudom, most azt gondoljátok költözzek barlangba, de nem igazán kivitelezhető. Úgy gondolom, hogy a munka után mindenki vágyik egy kis kikapcsolódásra.

A másik amitől félek, hogy minden nap idegeneket hívna fel magához, én meg csak kommandózva mehetnék ki a WC-re, ha nem akarok jópofizni, stb. A másik félelmem meg az, hogy hajnalig tartó bulit tart, én meg nem tudnék aludni tőle. Szóval nem tudom, hogy ezek a dolgok, hogy működnek, beköltözés előtt, meg lehet e mindent normálisan beszélni, vagy csak később derülnek ki ezek a dolgok, szóval teljesen tanácstalan vagyok, ezért lenne nagyon fontos, ha írna nekem valaki, nagyon megköszönném.

Szerintetek létezik ilyen lakótárs, aki hasonlóan magányt kedvelő típus, mint én, vagy ne reménykedjek?

Ti milyen tapasztalatokat szereztetek ilyen téren? Én 22 éve itthon élek, négyen élünk 30 nm-en, rossz a viszony, semmi magánéletem, és végre szeretnék egy kis nyugalmat magamnak, de nem tudom, hogy mit várhatok egy ilyen helyzettől. Nem szeretnék sz*rt fosra cserélni.


Előre is köszi a válaszokat!


Csak azok írjanak légyszíves, akik már éltek idegen lány lakótárssal. Köszi!


2011. máj. 29. 16:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
17:08-Írtam Neked privátban. :)
2011. máj. 29. 17:24
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt sok lakotarsam. Az egyik mindig megette a hütöböl a kajámat. A másik sosem tudott fizetni, mindig kölcsönkért. A harmadik a pasiját hozta mindennap, már szinte ott lakott ingyen. A negyedik meg ellopta a cuccaimat és ugy távozott,hogy megszökött. Vigyázz kivel költözöl össze
2011. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
17:29-köszönöm szépen a kommentet, igyekszem majd óvatos lenni. Bár ezt elég nehéz kiszűrni. Mármint nem szegezheted neki a kérdést, hogy "Szoktál lopni?" xD Szóval érted. :/
2011. máj. 29. 17:38
 14/23 anonim ***** válasza:

valami hasonlóan csendes, visszahúzódó lányt kéne találnod. csak nehogy belefuss egy darabolós gyilkosba :D


szerintem mielőtt beköltözöl vázold fel, h hogy képzeled el a lakásban az életedet. felhívod a leendő kedves lakótárs figyelmét, hogy csak akkor vegyen be téged a kéróba, ha ez így menni fog. ha nem, akkor mindkettőtöknek jobb, ha kerestek tovább.

2011. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hát igen :D valóban nem lenne vicces, ha lejátszanánk a fűrész összes részét a lakásban xD
2011. máj. 29. 20:34
 16/23 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nekem volt lakótársam, igaz akkor már 8 éve ismertem a csajt, de tudott meglepetéseket okozni. hiába, no, lakva ismerszik meg az ember.


nem vagyok egy nyamvadt típus, de ő rendesen feszegette az idegeimet. szerintem legtöbbször már azért csinálta, h az egekben legyen az agyvizem.

felhozta az összes haverját, hajnal 2 kor még üvöltöztek, mintha csak ők lennének az egész lakásban, amikor beszóltam nekik, h lehetne halkulni, akkor kb még nekik volt arcuk elküldeni a búsba.


jah, és családi okokból nem tudtam tőle különköltözni. aztán mikor végre kapott egy lakást, és összeköltözhettem a párommal, az volt a legjobb :D

2011. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
hát ez durva lehetett, én is az ilyesmiktől félek, de egyedül meg nem tudnék 1 lakást fenntartani..:/ kényszer nagy úr :/
2011. máj. 29. 21:35
 18/23 anonim ***** válasza:
Dehogynem, Van olyan,amikor a tulaj pl külföldre utazik,de nem akarja kiadni a lakását,mert félti a cuccait. De viszont egy csendes,egyszerü életet élö hölgynek kiadná olcson , cserébe,hogy vigyáz a dolgaira.Ez kb 20 ezer ft meg a kis rezsi mellé.
2011. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
22:34-Sajnos én még nem találkoztam ilyen hirdetéssel :(
2011. máj. 29. 22:41
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem az első albim szuper volt: egy hatvanas éveiben járó néni adott ki szobát, oda költöztem be. Csak előnye volt, pl. ő takarított, nekem egyáltalán nem kellett, valamint nem fizettem rezsit, csak egy havi fix összeget. A néni nem tartott bulikat :D, néha meglátogatta a lánya meg az unokája, de este hét körül hazamentek, a néni ugyanis nyolckor lefeküdt. Én is elég magamnak való vagyok, szóval nagyon jól kijöttünk. Beszélgetni is szerettem vele, mert egy csomó tök jó tanácsot tudott adni, hiszen jóval nagyobb élettapasztalata volt, mint nekem.

Ajánlom, hogy próbálj ilyen helyet keresni, a nyugalom garantált. Ja és a lakás is tök szép volt, folyton új bútorokat vett, stb. Amíg össze nem költöztem a párommal, nála laktam, eszemben sem volt elköltözni. Utána is maradtunk volna szívesen, csak ketten már nem fértünk el a szobában :(

2011. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!