Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a leghatásosabban...

Hogyan tudom a leghatásosabban leálítani az ellenséges szomszédomat, aki állandóan mindenért feljelentget?

Figyelt kérdés
Egy ikkerházban lakunk, aminek most vettem meg a másik felét, ami annyit jelent nem áll szándékomban el adni. Van két kislányom és most várom a harmadik babát.A szomszéd meg álandóan kötöszködik meg fel jelentgett, az önkormányzatnál. Mindenért: kutya, fünyirás stb.Meg keseriti az életünket, és már az összes szomszéd meletünk van.Mit tegyünk? Provokálja a férjemet, hogy menjen ki verekedni és elviteti a rendőrel.
2008. febr. 20. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha leselkedik és fotózik, akkor ennek tényét vegyétek fel videóra és irány a policáj!!! A rendőrségi feljelentés combosabb falat, mint az önkormi. És a zsaruk hátha elveszik a kedvét a köcsögnek.
2008. febr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a horgászboltokban kapható Ultrabyte nevű halferomont.

Ebből egy pici flakonnyit nyomsz a lakásába, esetleg a nyitott ablakán keresztül.

Garantált a siker, mivel nem lehet kimosni, kiszellőztetni.

2008. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

Ajánlom a horgászboltokban kapható Ultrabyte nevű halferomont.

Ebből nyomj be a házába a nyitott ablakon keresztül, vagy a kocsijába.

De vigyázz a kezedre ne menjen, mert nem tudod lemosni, és iszonyat dögletes bűze van.

Garantált a siker:)

Nekem bejött....

Autókárpitból másfél év alatt távozik az "illata"...

2008. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, de kétszer írtam választ:)
2008. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!