Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is hasonló cipőben jár?

A_maestro_főnök kérdése:

Más is hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Nem szeretek ott lakni ahol lakom. Egy kisvároskában, ahol 30kmes körzetben nincs normális orvosi ellátás, nincs normális bevásárlási lehetőség,nincs iskola, munkát nagyon nehéz találni, közlekedésről nem beszélve. A lakosság nagy része házsártos,rosszindulatú,pletykás, bemószeroló fajta. Van rengeteg nyugger, meg csomó kissebbségi, a lopós sittes típusból. A fennmaradó kevesek közé tartoznak az alkeszok meg mindenféle lecsúszott ember. Korombelieket kerülöm, a lányok rib@nc pic$ák, a fiúk meg idióta vadbarmok. A fiatalság minden hétvégén kimegy a "hegyre" és holtrészegre isszák magukat ( az év legnagyobb eseménye szerintük.) sose mentem velük ezért nem is tudják hogy ki vagyok, alig ismernek. Nem szeretek elmenni a kisboltba mert mindig sikerül akkor mennem amikor nem lehet azt kapni amit szeretnék, az eladóknak 5x el kell mondanom hogy mit akarok mire kiszolgálnak, megyek az utcán köszönök illemből, erre ilyen bamba képpel néznek, és nagyon hülyének érzem magam ilyen helyzetekben. Teljesen begyepesedett nép,.. inkább itthon vagyok a 4 fal közt. Szomszédok voltak, 2 nyugger. Egyik majdnem eladta a házát a cigóknak (mert szép barna a szemük. ?! ) de apa megvette . Szemben egy nyuggerházaspár az alkesz 40éves fiukkal. Kiállhatatlanok. Majdnem szomszédban lakik egy nálam egy évvel fiatalabb csaj akit nagyon kedveltem, de csúnyán keresztbe tett nekem és kihasznált, amikor kiderültek dolgok, aztán még ő haragudott rám.
2011. júl. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Most itt mi a kérdés? Költözz el, ennyi. Én is utáltam a szülővárosom, de nyavalygás helyett egyszerűen leléptem. Nem mondom, hogy egyszerű volt, de meg lehetett oldani. Azóta meg már egyenesbe jöttem.
2011. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szted én nem gondoltam erre??? CsakMégnem mehetek semerre!!
2011. júl. 19. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Járj utána a dolognak. Ha igazán fontos, akkor megoldod. Én másfél évet melóztam a témán, szisztematikusan felépítettem, hogy győzzem meg a szüleim, végül 15 évesen úgy küldtek el otthonról, hogy meg voltak győződve arról, hogy ez az ő ötletük volt. És fizettek mindent.

De ehhez kellett az a másfél év, amíg mindent annak szellemében csináltam, hogy elküldjenek.


Innentől úgy gondolom, mindenki meg tudja oldani - ha igazán akarja. Ha 18 alatt van, akkor időt kell rá szánni, hogy megfűzze az ember a szüleit, fölötte meg pénz kell a megélhetésre. Mindkettő megoldható.

2011. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!