Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SULTAN...

Mi a véleményetek a SULTAN HARESTUA matracról? Mennyivel rosszabb mint a drágább matracok? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a rugósakat nem ajánlom. nekem is sultan zsákrugós matracom van, 5 év alatt elhasználódott. lehet, hogy sokat hozzátesz, hogy az emberem 160 kg, és 3éve, mióta együtt vagyunk, minden este ezen alszik velem együtt.


inkább nézd meg a hideghab matracokat, azokból is a magasabb árkategóriát.

2011. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
viszont vennék rá 1 kényelem javító réteget is, és én csak 80 kg-ot nyomok :) kényelem szempontjából amúgy melyik a jobb? a rugós, vagy a hideghab?
2011. nov. 17. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Huu, szerintem a vilagert se az alapjan valassz, amit mi itt leirunk neked. Napi (jo esetben) 8 orat toltesz alvassal. Szinte a legfontosabb cselekedet, hiszen ez ido alatt regeneralodik a test, rendezi az agyad a kepeket, dolgozik az immunrendszer, stb.

Szerintem az agy es agynemu az egyik legfontosabb beruhazas az ember eleteben, hiszen egy elet alatt tobb evet csak alvassal tolt. Nagyon fontos, hogy ez az alvas a leheto legjobb minosegu legyen.

Nincs rosszabb mint egy kenyelmetlen agy, egy almatlan ejszaka, egy fajo derek, egy elfekudt nyak.

Menj el a boltokba, fekudj ra, probald ki, es ha lehet olyan helyen vedd meg a matracot, ahol adnak mondjuk 30 napos hataridot, hogyha meggondolod magad, akkor vissza tudd vinni.


Ha jarsz hotelekben, motelekben, vagy alszol ismerosoknel es esetleg megtalalod almaid agyat, akkor kerdezd meg a tulajt, mi a marka es vedd meg azt.


Volt szerencsem aludni a tempur matracon 3-4 napot. Az uccso nap mar komolyan fontolora vettem, hogy befekszem a furdokadba, mert mindenem sajgott. Vannak akik eskusznek, hogy milyen kenyelmes nekik. Nem vagyunk egyformak. Neked kell tudnod (kitapasztalnod) hogy neked melyik passzol.

2011. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszi a választ, és igazad is van :) Viszont én leginkább arra vagyok kiváncsi, hogy mennyivel rosszabb a minősége ennek az olcsóbb kategóriájú matracnak, mint mondjuk egy 50-100 ezer forintos matracé kényelem szempontjából! Azt tudom, hogy nem olyan tartós, és olyan szempontból nem gond, hogy 5 év után veszek 1 másikat, mert most ennyit tudok rászánni (32 ezer Ft) csak kényelem szempontjából érdekelne, hogy mennyivel másabb, mint egy drágább matrac :)
2011. nov. 19. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!