Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme rendőrségi feljele...

Van értelme rendőrségi feljelentésnek ha egy ismerős nem hajlandó visszaadni egy pár tízezer forintos értéket amit kölcsönadtam neki?

Figyelt kérdés
A tárgy számlája nálam van. Milyen eljárás indul meg ilyenkor, milyen esély van a visszaszerzésére? Többszöri kérésre is csak kitérő választ adott /Nincs nálam, kölcsönadtam/
2011. dec. 17. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
polgári per indítható ez esetben nem büntető, a rendőrség ezzel nem tud mit kezdeni. de mivel ez elég csekély összeg a perköltséghez képest, nincs sok értelme
2011. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy szerintem hiába van nálad a tárgy számlája.. Ez még nem bizonyítja azt, hogy te kölcsön adtad a tárgyat annak az illetőnek.

Hisz, bármikor Ő maga is vehet egy ilyen tárgyat..

Érted?


Ha lenne arról szerződésetek, hogy te kölcsön adtad neki a tárgyat, akkor tehetnél feljelentést, ugyanis tudnád bizonyítani, hogy az a dolog a tiéd, és az illető nem hajlandó visszaadni neked...

2011. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

szerintem nem kell itt eljárásnak indulnia,kihívod a rendőröket és oda mentek együtt a házhoz a rendőrrel.

nem hinném hogy szarakodni fog a rendőrrel szemben,szépen vissza adja.

faternak nyáron lenyúlták a cigányok a biciklijét,kiderült hogy kinél van,elment egy rendőrrel és elhozták a biciklit.

2011. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne mond már zoli:D és valami fasza bicaj volt :D
2011. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
ma 15:50 tőlem kérded?
2011. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:
akkor jó mert én sem
2011. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!