Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az normális, hogy amikor a...

Az normális, hogy amikor a szomszéd fát vág az udvarán, összekoccannak a poharak a szekrényben?

Figyelt kérdés
Nem az a gond, hogy hallani lehet, ha fát vág valaki, de az azért elég extrém, hogy ilyen szinten mozog az épület egy favágástól, nem régi a ház egyébként. Mit ronthattak el az építkezésnél? Nincs valamilyen előírás, módszer a léghangok és a rezonancia valamilyen szintű kiküszöbölésére egy építményben? Csak mert laktam már téglaházban korábban is, de ott nem volt ilyen probléma. Még egyszer, nem az a gond, hogy hallani lehet, hanem, hogy olyan mintha a házam oldalát ütné, olyan erővel, hogy beleremeg az épület.
2012. febr. 6. 10:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A legnagyobb helyiség 40,48 nm a konyha-étkező-nappali.


A talaj ilyen homokos-szerű, de azért nem színhomok. Tetőtér van, eltolt szint nincs. A beton kefnis mennyezet az nem tudom, hogy mi. Fent az emeleten mindenesetre olyan a gerenda, hogy ha jár valaki, akkor így beremeg :D (10 éves a ház, csak 1 elmebeteg építette.) Amikor fát vág az a kis szerencsétlen, akkor nem úgy mozog a ház, hanem berezonál egy akkorát, hogy olyan mintha az én házam oldalát ütnék. Egyébként szigeten van az épület. (Szigethalom) Saját, de nem tudom ennek mi köze a rezonáláshoz :)

2012. febr. 8. 13:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez van. Nem a házzal van a gond, hanem a szomszéd unempatikus elméjével.
2012. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!