Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb egércsali...

Mi a leghatásosabb egércsali ragasztós vagy mechanikus egércsapdába?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mechanikus egércsapdába a legjobb a szalonna darab. Erős az illata egyből kapni fognak rá. Én sokáig csak dió darabokkal tudtam megfogni az egereket. Akkor is azért mert a pincébe egy zacskó dióba fészkelték be magukat és megmaradt az egerek szaga így a lakásba fél óra alatt 10 egeret csíptem egy egy csapdával. 3 csapdát használtam 3 különböző helyen összesen 22 egeret fogtam meg ezzel a módszerrel abból 2 öt szalonnával sikerült és már azóta nincsenek egerek a házban egy darab sem.
2012. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Harapnak még a sajtra a csokira is. De másra is rájöttem. A padláson volt egy dobozban vagy negyven féle fűszerem. Heteken át degeszre zabálták magukat, mígnem egyszer csak elfogyott /a fűszer természetesen/.
2012. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetris ***** válasza:
Gyulai kolbász
2012. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A lidlben kapható "snickers" csoki (nem ez a neve, csak olyan...)
2012. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 glaslo1 válasza:
------MACSKA EGY FEKETE ÉS EGY CIRMOS!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Istvan Bacs válasza:
A dióbelet nagyon szeretik !!
2012. ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zsilettpenge egyik végén dió, másik végén szalonna.
2012. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a Snickers volt a nyerő a "felül bebújós" egércsapda esetében. Volt olyan nap, hogy 2-3 is belemászott. De olyan is - gyengébb idegzetűek innen ne olvassák tovább -, hogy pár napig elfelejtettük megnézni és addigra egymást ették meg. A látvány iszonyatos volt!
2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 successful77 válasza:
egérre a ragaszto a jobb, patkanyra meg a csaptatós. patkany keruli a ragasztot, meg kimaszik belole.
2012. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nálunk a chip-et imádták az egerek nagyon. a patkányok pedig a száraz kutya tápot.
2012. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!