Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cipő levétel ezzel van gond?

Cipő levétel ezzel van gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a bajom hogyha eljönnek a haverok nem veszik le a cipőt ,ugy csinálják mintha otthon lennének én meg utálok más után takaritani...Hogy kéne megmondani normális nekik hogy nem kéne a szönyegemet összepiszkitani? 19/F



2012. ápr. 28. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
hozzánk jött a szerelő, és olyan gumis zacskót húzott a cipős lábára, csak lestem, tök jól esett :)
2012. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
nyisd ki a pici szád, és mond meg nekik hogy le kell venni a cipőt!!! Ha nem tudod kinyitni akkor ne hívd át a haverokat
2012. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Először is vendégségbe tisztán megyünk. Ergo, tiszta lábbal, tiszta zokniban.

Ha a házigazda le veszi a cipőt akkor én is. Ez így természetes. Voltam már viszont olyan helyen is, ahol le vette előttem a cipőt a tulaj, de annyira koszos volt a padló h ihajj. Ha meg kért volna leveszem, de szerencsère nem kèrt.

Ha bunkóság ha nem, én igen is szólok h hol kell levenni és hol a helye. Minden másnap porszívózok, szeretek a földön ülve olvasni, tv-t nézni és tornázni. Ès hiába töröl valaki lábat, ha pillangó talpú cipőben kutya gumiba lépett.

Japánban pedig akár ki is zavarhatnak a házböl ha az ember nem veszi le a cipőjét mert a tiszteletlenség jele.

Vagy a vendéglàtód tisztaságát nem tiszteled, vagy a vendéglátódat és magadat azzal hogy koszos a lábad.

A haverokra meg mindenféle feszély nélkül rá lehet szólni.

2012. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!