Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ugye jogosan érzem magamat...

Ugye jogosan érzem magamat rosszul? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
albérletben lakunk, mikor ideköltöztünk a tulaj azt mondta hogy ez az egy ház kulcsa van, erre ma láttam a kulcs csomóján, hogy ott van rajta a házkulcs. és ez mind azután történt hogy látta hogy honnan veszem elő a tartalék pénzemet. plusz sok más érték is van a házban.
2012. máj. 1. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én elhúznék a francba, tuti nem bírnék elaludni ezekután, nem az a baj, hogy van kulcsa, hanem hogy megpróbálta eltitkolni.
2012. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne rosszul érezd magad hanem gyanakvóan, de nem kell előre az ördögöt a falra festeni. Mióta laktok ott? ha eddig nem volt semmi akkor nem lesz. Minden tulajnak van több kulcsa, max azért mondta hogy ez ne legyen ok hogy ne vegyétek ki.
2012. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én biztos nem hagynék ezek után pénzt, ékszert a házban. Nem bíznék benne amiért nem mondta el h van kulcsa. Ez így nem korrekt.
2012. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én meg biztos, soha, senki előtt nem fedném fel a tartalékpénzem helyét!!!
2012. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én sem, de sajnos muszáj voltam kivenni, mert váratlanul beállított hogy megjött a villanyszámla (nincs a nevünkön) és a pénztárcám a férjemnél maradt, elvitte munkába, muszáj voltam kivenni onnan.
2012. máj. 1. 18:18
 6/16 anonim ***** válasza:
de ha eltűnik valami,legalább biztosak lehettek a tettesben.
2012. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hm...
2012. máj. 1. 18:59
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem a tulajok eddig mindig engedték,sőt van aki kérte is a zárcserét.

aztán kiköltözéskor visszacseréltem a régire



igy védte ki azt hogy azt lehessen mondani,ő bement

2012. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én egyszer voltam ugyan albérletben de ott mind a 2 kulcsot odaadták nekünk és mikor kiköltöztünk akkor adtuk vissza. Nem volt semmi sunyítás.
2012. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kovpet ***** válasza:

"váratlanul beállított"


Ajjaj... innen én is mennék.


De a pótkulcs: nem gondolhattad komolyan, hogy az ember kizárja magát a saját sokmilliós értékéből... Nem értem, miért tagadta le a kulcsát, teljesen természetes, hogy van. Mint ahogy az őszinteségnek is természetesnek kellene lennie...

2012. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!