Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a gyökér...

Hogy vegyem rá a gyökér alattam lakót, h ne hallgassa állandóan a zenét?

Figyelt kérdés

Most is hallgatja, én meg nem tudok tőle tanulni.

Ha lemegyek hozzá, akkor letagadja, h hallgatná, vagy pedig azt mondja, h lentebb hallkítja, de közbe nem.. meg amúgy is ilyen gagyi rap-et hallgat és a basszustól remeg az asztal stb.

Ha lekopogok a csövön semmit sem ér

Próbáltma, h vagy egy órán keresztül pattogtattam a labdát a földhöz meg a falhoz, de semmi..


Mi a fenét tudok még csinálni, h végre bekussoljon? Ötletek esetleg?


2012. máj. 14. 20:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok hangosan hallgatni zenét, mert csak laptopom van, az meg nem elég hangos szerintem, h lehallatszódjon, meg van 2 lakótársam és vmelyik biztos, h mindig itthon van és nem szeretnm őket zavarni a tanulásban.. meg mondjuk a felettem lévő sem örülne neki:/
2012. máj. 15. 13:45
 12/16 A kérdező kommentje:
Pedig gondoltam márrá, h berakom hangosan a nyam cat-et és elmegyek otthonról, vagy mondjuk ezt: [link] csak ez akkor lenne jó, ha csak ő hallaná :P
2012. máj. 15. 14:08
 13/16 anonim válasza:
rappet hallgat akkor told fel a volumet és tolas be egy Slipknot before i forget számot
2012. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
2012. máj. 15. 15:53
 15/16 anonim válasza:

Nyugi, lehet azt laptopon is elég hangosan. :)

Keress valami szláv nyelven íródott zenét (főleg lengyel, szlovák, azok olyanok, mint a kőtörés), ha lehet rockot, azt kevesen szeretik. (Például ez: http://www.youtube.com/watch?v=zzrpgPnQqoA&feature=endscreen)

Vagy hallgass jó hangos klasszikust mikor ő szünetel, és a lakótársaid sincsenek otthon, hogy őket ne zavarja. Tuti, hogy azt utálja, ha már rapet hallgat.

Esetleg utolsó opció, gyerekzene. Azt sem szeretheti, legalábbis nem hinném.

Ha pedig semmi nem válik be, mehet a közös képviselőhöz, ha este 10-től reggel 6-ig hallgatja, akkor meg csendháborítás, akkor úgy tudom, a rendőrséghez.

Remélem, segítettem. :)

2012. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Előző vagyok. A szláv rockra gondolok, nem a "simára"! Nekem pl. egész családom, a barátaim, legtöbb ismerősöm utálja, csak én szeretem. :) Ezért hallgatom halkan.
2012. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!