Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A XIII. kerület Rozsnyai utca...

A XIII. kerület Rozsnyai utca végénél található Vasas focipálya zaja mennyire zavarja hétköznap éjszaka az ott lakókat? Tényleg nem lehet aludni tőle?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem a családi kapcsolatok témába tartozik, de itt talán többen olvassák el. Kérem a moderátorokat,ne rakják át másik kategóriába!

Arra felé nézelődtünk tegnap a párommal, lehet, hogy ott szeretnénk majd egyszer lakást venni, mert sok a zöld környezet és szép a Rákos-patak part. Sétáltunk arra jó sokat, és egy dolog ami zavaró lehet, a Vasas pálya. Volt aki ránk ilyesztett, hogy éjszaka is megy az ordítozás a pályán, meg éjszaka is meccsek vannak. Másik embertől pedig azt hallottuk, hogy csak este 8-9-ig szokott meccs lenni. Kérdésem azokhoz, akik arra felé laknak, hogy tényleg éjszaka is zajongnak és nem lehet tőlük aludni? Köszönöm a válaszokat!



#Budapest XIII. kerület #Vasas focipálya
2012. jún. 17. 08:41
 1/8 Napkiraly ***** válasza:
nekem túlontúl csendes is lenne az a rész a 13ban, ha gyalog jársz,este én óvatos lennék arrafelé
2012. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ott dolgozom, hát ingyen nem kéne ott lakás, vannak sokkal szebb helyek.
2012. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem ott lakom, csak focizni járok oda. Ahogy máshol, így szerintem itt is csak este 10-ig lehet pályákat bérelni. Kizártnak tartom, hogy éjjel is hangoskodnának ott. Egyébként is elég nagy az egész sporttelep területe, nincs is ami visszaverné a hangot, ezért szerintem nem lehet zavaró. Persze, aki ott lakik lehet hogy mást mond. Mindenesetre menjetek el egyszer este 10-kor és hallgatózzatok. :)
2012. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb környék, laknak arra brazilok, de azért annyira nem rossz a helyzet hogy még ingyen se kellene. 9:22 voltam.
2012. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, brazilok sajnos mindenhol laknak, kérdés, hogy mennyi. Most jelenleg kőbányán lakunk, annál csak jobb lehet a helyzet arra. Kőbánya tibikus "brazil" kerület, pedig mi a jobb részén, óhegyen lakunk. Tegnapi sétánk során az utcán nem a brazil nép volt a jellemző, bár egyet-kettőt láttunk, dehát az mindenhol "terem" sajnos. Köszönöm a válaszokat, várok még véleményeket!
2012. jún. 17. 09:33
 6/8 Napkiraly ***** válasza:
költözz beljebb, én reggelente a dózsa györgy útnál parkolom le a kocsit,az nyugisabb rész
2012. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
én pálya mellet lakom zaj tegnap volt gyerek foci meg 7 végén akad mecs , jó környék kevés brazil sőt felém nincsen is...duna nem mesze sok zöld terulet ....csak jot mondok.
2012. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Fáy utcában lakom a pályával szemben, és egyáltalán nem hangos, még a meccseken is annyira kevesen vannak, hogy át sem hallatszik. Ha komolyabb meccs van, akkor sok a rendőr, de amúgy semmi extra. Ne aggódj a pálya miatt, még jól is jöhet a gyereknek, ha focizni akar.
2012. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!