Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pécs - Kertváros, milyen itt...

Pécs - Kertváros, milyen itt élni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ide fogok költözni albérletbe, milyen környék ez? Csendes, hangos, jelentős a kisebbség száma?

Nem vagyok rasszista, félre ne értsetek! Csak szeretném felmérni a helyzetet! Egyik ismerősöm mondta, hogy ne ide költözzek, de hogy miért, azt már nem volt időnk megbeszélni.


2009. júl. 15. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én lakok ott csöndes de vannak zajosabb részek is a forgalmasabb helyeken.Szerintem jó kis hely minden megvan egy helyen.Én szeretek itt lakni. :)
2009. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok az lemaradt hogy én nem vettem észre hogy túl sok lenne a kisebbség,persze vannak azért de másik városokban szerintem vannak jóval többen is.
2009. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A Mamámék ott laknak,és jövő nyáron már énis ott fogok a suli miatt. Szerintem nagyon jó,egyátalán nem zajos kivéve ha a játszótér mellé költözöl mert ott sok gyerek visitozik :D
2009. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, akkor valószínűleg olyan a hely, ahol most én lakom :) jöhetnek még vélemények!
2009. júl. 15. 17:09
 5/7 anonim válasza:
77%

Valóban attól függ, hogy melyik részén lakunk Kertvárosban.

Én 81 óta lakom a Krisztina téren. Ez egy elég jó központi hely, minden szükséges közintézmény megtalálható max. 5 percen belül. Buszmegálló 2 perc. Ezen a részen már ismerjük egymást. A Fiam itt nőtt fel, ki sem lehetne robbantani erről a térről.

Én is szeretek itt lakni. Végül is Pécsett csak a Budai Vám fölötti részre nem szabad költözni, mert ott laknak az "egyes népcsoportok".

Itt legalább nincs belőlük. Egy-kettő család van, de ők valóban normális emberek. Velük aztán semmi gond. Amugy én nem mennék albérletbe, hiszen jelen időszakban teljesen alul vannak a lakásárak. Vennék egy másfél-2 szobás lakást, keresnék egy társat, fizetne albérletet, felvenném a diákhitelt és lakáskölcsönből megvásárolnám a lakást.

Sokan csinálják ezt, szerintem helyes is, nem mást gazdagitok, hanem magamat.

2009. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is utolsó, nem mondtál hülyeséget, mások ezt nem lakással csinálják, hanem kisebb dologgal, pl garázzsal. ezen már én is gondolkoztam.
2009. júl. 16. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Na, hogy tetszik kertváros? :)
2010. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!