Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Itthon dolgozom, illetlenség...

Itthon dolgozom, illetlenség levetetni az ügyfelekkel a cipőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, június eleje óta itthon dolgozom, mint fodrász, és ez így is lesz még októberig biztosan. Még mielőtt bárki belém kötne: nyugtát adok, legálisan teszem mindezt profi eszközökkel. Az eredeti üzlethelyiségemtől családi okok miatt meg kellett válnom, de ősztől újra lesz "szalonom". Na szóval a gondom az, hogy semmi esetre sem szeretnék akár egyetlen kuncsaftot is elveszíteni emiatt az átmeneti kényelmetlenség miatt. Eddig mondtam mindenkinek (aki kérdezte), hogy csak akkor vegye le a cipőjét, ha szeretné, de még ők sem vették le végül, másoknak pedig eszébe se jut. Igaz, most úgy néz ki a lakás, mintha nem lakna itt senki, mindent elpakoltam direkt:S Szóval nagyon kínos szerintetek megkérni az embereket, hogy vegyék le a cipőt, amikor megjönnek? Engem kezd nagyon zavarni ez, még ha amúgy is a hajvágás miatt naponta többször takarítok... egyszerűen rossz látni, hogy a fürdőszobámba valaki bejön cipőben.

2012. aug. 4. 09:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, belegondoltam, és én sem örülnék, ha pl. a műkörmösömnél, aki szintén otthon dolgozik, le kéne vetni a cipőt. Arra gondoltam, hogy veszek mindenesetre pár papucsot, és megkérdezem a vendégeket, hogy kérnek-e, mert látom, azért van, akinek lenne rá igénye (és ennyivel is kevesebb ember jön be majd cipővel). De kérni direktben senki se fogok arra, hogy használja. Mit szóltok? Illetve még vannak ezek a cipőre húzható mamuszok, az is ciki?
2012. aug. 4. 11:41
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a mamuszok is jók, vagy azok a nylonvédők, amik a kórházakban is vannak.
2012. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy fodrászat nem az a hely, ahol az emberek mamuszban akarnak mászkálni. Ebben a szakmában a nöket MEGSZÉPITED, akkor nem várhatod el, hogy közben ne nézhessenek ki normálisan.
2012. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annak lenne jó, aki beszélgetni jár a fodrászhoz. Én azért járok, mert muszáj, ha egy fodrász egy ilyen hülyeséggel jönne, gond nélkül kifordulnék, sose venném fel a retkes papucsát, meg a cipővédőjét. Én teszek neki szívességet, amiért nála fizetek, nem ő nekem. A lakásod munkahely lett. Ez van.
2012. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen venném le a cipőm. Többször nem mennék egy ilyen után.

Egyénként is ott vágod mások haját. Azon sétáljak keresztül? Még a papucs is tele lenne szúrós haj darabokkal.

2018. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!