Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok venni hangyacsapdát...

Hol tudok venni hangyacsapdát hétvégén?

Figyelt kérdés

Úgy tudom lehet venni mindenféle hipermarketben, de én még sosem láttam sehol, mert nem kerestem!



Nagyon fontos lenne, mert emeleten lakom (igazából a 2. emelet) kertes családi ház, erre azt nézem hogy az udvar felől a sarokból másznak a hangyák a plafonra (ahol már a tető van) meg vissza, mondom mi az isten????? eddig a fürdőszobában is fugából jöttek, aztán a folyosón is, mindenhonnan jönnek és nem tudom, hogy hol a fészkük, de ha szét szórom majd a csapdákat minden fele, csak meghalnak majd!



2012. aug. 11. 03:10
 1/2 anonim ***** válasza:
OBI, Praktiker. Gazdaboltok is nyitva vannak a fő országutak mentén.
2012. aug. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Protech fáraóhangyaírtót csalétket vegyél az a leghatékonyabb, a sima hangyairtó az nekem egyáltalán nem vált be.

A praktikerben, baumax nagyon drága.

Tesco és Metro elfogadható áron kínálja.

2012. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!