Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik panelházban laknak! Hogy...

Akik panelházban laknak! Hogy bírják a hőséget? Én kertes házban lakom de most én is szenvedek a melegtől pedig hűvös szokott lenni bent

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én még huzatot sem tudok csinálni,mert mind a 3 ablak egy oldalt van...Ventilátor,e nélkül nem lehetne kibírni.Jövőre párom akar légkondit.
2012. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
akarom írni klímát :DD
2012. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Valami oltári nagy szerencsénk van, mert csak délelőtt süt be a nap egy ideig, aztán semmi. Az én szobámba pedig soha nem süt be a nap. :)

Így elviselhető, de a bátyámék pl a 4. emeleten laknak, és szauna hőmérséklet van a lakásukban.

Az exem pedig az 5. emeleten lakik, ráadásul délelőtt az egyik oldalra, délután a másik oldalra sütött be a nap. Fehérneműben voltunk egész nap a ventilátor előtt.

2012. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Klímával. Másképp meglehet bolondulni a panelban, legalábbis nálunk :( Reggel épp csak felporszívóztam, felmostam, és csöpögött rólam a víz. Embertelen.
2012. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is kelet-nyugat fekvésű a lakásunk és semmi fa nincs előttünk. Vizes törököző,sok tusolás,,de már csak 2 nap és vége.van egy ventilátor ,de csak a forró levegőt keveri és fáj a fejem tőle :( Amúgy négy emeletes házba a a 3.-on lakunk.
2012. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Mi a 3-on lakunk,legfelül..Szigetelve van a plafon,de egyszerűen...Délig süt ide is a nap,de olyan meleg van bent,mintha állandóan a besütne a nap.Ha valamit én is csinálok,pl takarítok,muszáj zuhanyozni,mert nem normális hogy leizzadok.Főzésről,sütésről már nem is beszélek..

2012. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi nem lakunk panelban, hanem kertes házban, de az utóbbi időben már itt is hőség van.

Sógornőmék panelban laknak, 3. emeleten na ott kb. afrikai meleg van. A ventilátor csak a meleget kavarja, de náluk az sem mehet egész nap, a kicsik miatt (3,1 évesek).

Klimát nem akarnak mert ahogy ők szeretnék a hőmérsékletet nem lehet, a kicsik miatt, így nem nagyon akarnak.

2012. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én szobám pont egy bazinagy garázssorra néz. Képzelheted milyen... Ja, és persze a 4-en lakunk. A múltkor is mikor ilyen meleg volt meg most is az erkélyen alszok, az a rész inkább zöldterületnek mondható, hűvösebb van ott.
2012. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én már nem panelban lakom, de nekünk három irányba nézett ablakunk, kelet, dél és nyugat, hát képzelhetitek. :D Légkondi volt és ventillátor, úgy persze nem volt nehéz elviselni :)

Most téglaházban lakom, direkt figyeltem, hogy a hálószobánk északi legyen. De itt minden helyiségben van külön termosztát, szóval mindegy is.. :)

2012. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kelet-nyugat fekvés, harmadik emelet, tudunk kereszthuzatot csinálni, éjszaka/hajnalban kiszellőztetünk, a nyugati ablakok egész nap nyitva vannak, és olyan 29-30 fokra megy fel a hőmérséklet. ez nem katasztrófa, jól el vagyunk, a ventilátort sem használjuk.

Mondjuk főzni szinte nem főzünk, csak olyat, ami szó szerint max. 10 perc alatt kész, vagy elmegyünk kajázni valahova amígy ilyen idő van.

2012. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!