Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik panelházban laknak! Hogy...

Akik panelházban laknak! Hogy bírják a hőséget? Én kertes házban lakom de most én is szenvedek a melegtől pedig hűvös szokott lenni bent

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem panel anyunak a lakása, hanem tégla, de tudjátok, abból a sebtiben összecsapott bányászlakások közül. Az én szobám nyugatra néz, semmi nincs a ház előtt, mert valami idióta kivágatta a fákat, és a felet melegíti a hűtő, úgyhogy 37 fok volt legutóbb, bár gondolom, most melegebb lehet. Ventillátorom nincs.
2012. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi regi epitesu berhazban lakunk, negyedik emeleten. Delelott nincs nagy gaz, jo ido van, olyan 1 oratol sut ide a nap. Akkor azert uti a 30 fokot a benti ido, de meg ellehet viselni. Surun mosok arcot, van ilyen spriccolom, amibe vizet teszek, es a sotetio fuggonyt jol behuzom. Kibirhato, de vege lehetne mar a kanikulanak.
2012. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

sokáig elleneztem a klímát..minek az, szüleinknek sem volt, sőt előbb sem...az autóban szintén...


ma? már alig van autó, amit klíma nélkül árulnak, sőt, az új építésű lakásokba be kell tervezni a klíma helyét..ennek oka van...


itt a kérdés csak az, hogy milyen klímát válassz?

2012. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En a gyereket el szoktam hozni a teglaepitesu lakasunkbol,igaz 31 foknal melegebb nem szokott lenni, de az is sok neki.Ket napja ejszaka meg faztunk a nagyszulok kertes hazaban, klima itt sincs.Mara mar meleg van a hazban, de messze nem olyan gaz mint a tombben.Jovore legkondi, Manocska is jobban viseli majd, iden meg nem mertunk.
2012. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Panel, déli fekvés, harmadik emelet, új műanyag ablakokkal, redőnnyel (napközben leeresztve, ablakok becsukva) és ventillátorral egész jól kibírható. Éjszaka szellőztetek.

28-29 fok szokott lenni, amikor kint majdnem negyven van.

Ez még épp elviselhető, nem panaszkodom.

2012. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!