Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszunk megfelel...

Mi alapján válasszunk megfelelő albérletet?

Figyelt kérdés

Akik albérletben éltek, mik a fő szempontok ami alapján beköltöztetek?

Mit kell megnézni először egy albérletre kínált ingatlanon?


Előre is köszönöm!


2012. nov. 6. 15:59
1 2
 11/19 anonim válasza:
Mi is ketten vagyunk, de Budapesten kerestünk lakás. Olyan garzont kerestünk, ami világos, konvektoros vagy cirkós, emeleti, galériás, van rendes konyhája (annyi olyat láttam, ahol egy mikrót és egy vízforralót neveztek annak), normális állapotú nyílászárói legyenek és kádas legyen a fürdőszobája. Sok időnkbe telt ilyet találni (sajnos), de azóta fekete öves albérletnéző vagyok!
2012. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha udvarban álló kis házat vagy nagy családi házban található külön bejáratú lakrészt béreltek, akkor fontos, h külön mérőrán legyetek (víz gáz, villany). erre mindenképp kérdezzetek rá, még beköltözés előtt.
2012. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen ez a külön mérő mindenhová oda van írva. :)

Mi Pestre nem mehetünk a munkahely miatt, mert céges busz megy és magánutazással nem lehet bejárni, mert városszélen van , pedig jóval több lakás van ott bérlésre kínálva így eléggé helyhez vagyunk kötve sajnos.

2012. nov. 6. 17:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha jól láttam a szerződésről nem esett szó. A lakás tulajdonságai után az a legfontosabb. De ezt nyilván ti is tudjátok!
2012. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen! Mindenképp papírral szeretnénk, hogy csak úgy ne lehessen kirakni minket.
2012. nov. 6. 17:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Budapesten sajnos elterjedt lett az úgynevezett "bánatdíj", szerintem ezt semmiképp se írjátok alá.
2012. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom az mi, de mint írtam, Pest az kizárva. Nem tudom ide eljutott e már ez a bánatdíj. Amúgy ez mit takar?
2012. nov. 6. 18:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha X időn belül elmentek az albérletből, akkor a 2 havi kaució a tulajdonost illeti.
2012. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja, értem, köszönöm!
2012. nov. 6. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!