Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefagyasztani...

Hogyan lehet lefagyasztani pekarut?

Figyelt kérdés
En konkretan zsemlet szeretnek lefagyasztani, hogy tovabb elalljon. Ilyenkor ha eloveszem fagyasztas utan, akkor meg tegyem be a sutobe, vagy eleg, ha kienged? mik a tapasztalataitok?

2012. nov. 20. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
simán zacskóban tedd be. Én kenyeret szoktam. Alufóliában sütőbe beteszem 15 percre, meg még hagyom kicsit a melegen. Ha a zsömiket csak kiolvasztod, akkor is egy pár percre érdemes sütőbe rakni, vagy ha a kenyérpirítódon van zsömlemelegítő, akkor arra. Olyan, mint a frissen sült.
2012. nov. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hetente egyszer megyunk bevasarolni. ez azert alakult igy, mert picit messzebb van a bolt, kocsival szoktunk menni. en nem tudok vezetni, tehat nem jellemzo feleslegesen rohangalnek boltba, es mivel hallottam, hogy van ilyen megoldas ezert kerdeztem ra. sajnalom, hogy ez neked ennyire emeszthetetlen problemat jelent, bar ha belegondolok, milyen jol demostralja a szuklatokorusegedet, annyira mar nem is sajnalom.
2012. nov. 20. 02:00
 3/13 anonim válasza:
Teljes nyugodtsággal lefagyaszthatod a kenyeret, zsömlét ,kiflit ilyesmiket!Én a kenyeret előbb felszeletelem és úgy rakom be a mélyhütöbe hogy ne keljen egyszere felolvasztani ha csak 1-2 szelet kel.Bőven elég ha kiveszed és hagyod felengedni magátol.Én mindig igy csinálom.mert nekem is messze van a bolt és költséges el járkálni sürün.
2012. nov. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
az más kérdés, hogy milyen íze lesz...
2012. nov. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindig fagyasztok le kelt tésztákat, kenyeret, zsömlét. Vagy szobahőmérsékleten hagyom kiengedni, vagy 1-2 percre a mikróban olvasztom fel, amennyit enni akarunk. Olyan lesz, mint a friss.,

A sütőben azért nem jó, mert tovább sül és könnyen kiszárad.

2012. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre való az előkészitett pékárú vagy tévedek? Nem vagyok egy konyhatündér csak sokaknál látom előkapják a hűtőből, be a sűtőbe és kész.
2012. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig fagyasztóba rakom a kenyeret, zacskóba. Este vacsoránál látom, hogy mennyi kenyér van még, és ha úgy látom, hogy fogyóban van, akkor kiveszek egy fél kg-sat a fagyasztóból, kirakom a konyhapultra, és reggelre szépen felolvad, szobahőmérsékleten. Olyan, mintha frissen vennéd. Fontos, hogy ne vedd ki a zacskóból, mert akkor kiszárad.

Én sosem tettem sütőbe, félnék, hogy tovább sül és megszárad.

2012. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kenyeret leszelni és kettesével bezacsizom, annyi a napi adagom. Ha kell, reggel veszem elő, kirakom a konyha-asztalra. Gyönyörűen kienged és olyan, mintha friss lenne.
2012. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam is van mindíg fagyasztott zsemle. Mikor hazaérek, ráteszem a radiátorra, mire eljutok a vacsoráig, már friss, ropogós.
2012. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Simán zacskóba téve fagyaszthatod.

Vagy magától hagyod felengedni, így 1-2 óra kb., vagy ha nincs időd mikrózhatod is, 2-3 perc kiolvasztó módban.

Ugyanolyan, mint a friss.

2012. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!