Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valami iszonyatos bűz van a...

Valami iszonyatos bűz van a szobámban, macskaszar bűzre hasonlít de az nem lehet, mert a macska napok óta nem volta szobámban. Körülnéztem, de semmit nem találtam, mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 22:17
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Valószínüleg megjelölte valamelyik ruhádat vagy szövet bútorodat a macsekod. A rossz hírem, hogy a pisi jó pár napig érezhető lesz, úgyhogy állj neki keresni és dobd ki vagy fertőtlenítsd, mert különben nem szabadulsz a szagtól. Jó hírem csak a macskádnak van, a gazdi már megint nem vette észre hogy besurrantál... : )
2009. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek, igen kertesházban élek, sokszor szokott bűz jönni be kintről.

utolsónak: igen, ezt fogom tenni, mindent felforgatok..

23:02-esnek(utolsó előtti előtti) Miért is poén ez??

2009. aug. 18. 08:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi az utcáról hoztunk fel 1 fiú,1 lánycicát, akkor műtettük meg őket,amikor a fiú kezdte jelölgetni a területét.Borzalmas büdüs volt,beszívta a tapéta.A te cicád fiú? Megműtötték? "Szagolgasd" meg a falat,bútorokat,szőnyeget. Vagy lehet, hogy egyszer hányt valamelyik sarokba? Az is büdös tud lenni.Próbálj elhúzgálni mindent,biztos megtalálod a forrás helyét.
2009. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
csajszi, kb, 1 éves, (mi is befogadtuk, de akkor volt 1-2 hós) még nem volt műtétje, nemrég szült(2hónapja, és a kicsiket már elajándékoztuk)
2009. aug. 18. 11:15
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ajánlani tudom, hogy szánj rá egy napot, kezdd el korán és szaglássz végig mindent, hogy honnan jöhet a bűz. Majd írj a fejleményekről.
2009. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg a cipők talpát is!
2009. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyszer az unokatestvéreméknél volt ilyen rohadt büdös, és én találtam meg a "bűnöst". Egy pohár aljába savanyodott maradék tej volt ott napok óta. Olyan bűzt azóta sem éreztem.
2009. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
mindent végignéztem, nem találtam semmit. de asszem az ablakom alatt elhelyezett szemeteszsák és tartalma a húnyó. hasonló szagot áraszt, csak sajna nem tudjuk elvinni, mert teli van a kuka és a kukások csak 2 nap múlva jönnek:(
2009. aug. 18. 13:01
 19/19 A kérdező kommentje:
aki a növényes dolgot mondta annak volt igaza. fura, mert azt a növényt többször is átnéztem, megszüntettem, köszi a tippeket
2009. aug. 19. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!