Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiköltöznél velem egy tornácos...

Kiköltöznél velem egy tornácos parasztházba? A házhoz tartozik birtok és fúrt kút is. Amit csak lehet megtermelünk magunknak, állatokat tartunk! 28F

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Éltél,vagy láttál ilyent.Ez olyan mint mikor a sógoromék vettek egy hobbitelket és az hitték hogy abból áll a kertészkedés hogy kimegyünk ,nagyot durrantunk a karikással és kifekszünk a napra.
2013. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én szívesen, de azért néha vissza vágynék a városba..
2013. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Értesz a mezőgazdasághoz és az állattenyésztéshez? Van elég pénzed vetőmagra,az állatoknak takarmányra, állatorvosra stb.

Nem olyan egyszerű ez, ahogyan te elképzeled.

2013. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
megterem a kertben minden :pizza,hotdog,hamburger....
2013. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nekem szükségem van zajra. Falun nyaraltam mindig és hiányzott a város zaja. Furcsa, igaz?
2013. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
ez nem társkereső:)
2013. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
85%
Itt elég sok a városi és egyben internetfüggő ember is. Bár ha jó a lefedettség egy tanyán is van térerő. De az olyan emberek,akik a városhoz vannak szokva, a tv nézéshez, internethez, csavargáshoz a plazaba, azok nem fognak kiköltözni egy ilyen helyre. Főleg nem egy nő. És akkor még nem beszéltem a munkáról, amit ott csinálni kell. Szerinted a korodbeli lányok majd reggel 4-kor kelnek és este 10-kor fekszenek és egész nap dolgoznak. Etetik az állatokat, kapálják a kertet...felejtesd el. Nincs ilyen nő..Illetve mégis. Én. De sajnos már foglalt vagyok. Én is városból kerültem vidékre. Bizony kemény meló ez. Itt nincs idő műkörmösnél ülni órákat, meg igazából felesleges is. El kell felejteni a szép ruhákat, fodrászt stb. De én szeretem. Az állatok sokkal több szeretet adnak mint néhány ember és ez mindenért kárpótol. De én is besokkalok néha, szóval nagyon nehéz olyan nőt találnod, aki ezt csinálja. De azért sok szerencsét, hátha..
2013. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy ott a hűtőben, ha van egyáltalán nem terem meg a konyhakész csirke.

Leginkább a háziasszonynak kell az oda becsempészni, és az összes főznivalót is. Nem lehet csak úgy leszaladni a sarki boltba, ha valamire szükség van.


Jó az, nyáron pár hétre, esetleg egy hónapra, ha úgy költözöl oda, hogy magaddal viszed a rengeteg főznivalót, megtömöd a hűtődet, a kiskertben esetleg virágokat nevelsz, és a gyümölcsöket megszeded a fáról, és elrakod ott befőttnek, savanyúnak, aztán a nyaralás végén hazaviszed az elrakott télire-valót.


Egyébként ma már szinte lehetetlen hosszabb távon megélni egy olyan helyen.

2013. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
IGEN
2013. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Gondoltál arra, hogy majd lesznek gyerekeid és nekik iskolába kell járni? Amikor a feleséged szülés előtt áll, gyorsan be kell jutni a kórházba, az autód pedig beragad a tengelyig élő sárba? Az orvos ugyanezen okok miatt nem jut ki időben a lázas gyerekedhez? Folytassam? Nagyon romantikus és elvileg nyugtató hatású egy ilyen helyen élni, de ha BAJ VAN, akkor nehezen jutsz segítséghez. És sajnos a bajokkal is számolni kell.
2013. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!