Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiköltöznél velem egy tornácos...

Kiköltöznél velem egy tornácos parasztházba? A házhoz tartozik birtok és fúrt kút is. Amit csak lehet megtermelünk magunknak, állatokat tartunk! 28F

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 07:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

#10!


És te gondolkodtál már azon hogy ma Magyarországon rengeteg olyan tanya van ahol 5-6 gyerek él? Valahogy ők is megszülettek és - képzeld - iskolába is járnak! Neked az élhető környezet a Pillangó utca és a BAH-csomópont között van? Ha elutazol vidékre akkor este már mozgólépcsővel álmodsz? Folytassam?

2013. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
11-es: Képzelt, nagy városban élek, kertes házas övezetben és még itt is előfordul, hogy fél órát kell várni a mentőre infarktus-gyanú esetén. Nem álmodom mozgólépcsővel, mert egyszintes a házunk. Tudom, hogy sokan élnek tanyán, én is ott születtem, ezért ismerem, hogy milyen problémákkal találja ott magát szembe az ember.
2013. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Kiköltöznék. Ha nem boldog párkapcsolatban élnék, már mehetnénk is.
2013. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
1 Ilyen nőt magad korút nem találsz. 2 Nagyon jó de biztos munkahely kell hozzá mindkettőtöknek ahonnan havonta utalnak. 3 Megoldható ha mellette van jó sok kezdőtőkéd gépeid és vagy 50-100 hektár földed és értesz is hozzá akkor melóhely sem kell.
2013. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Napkiraly ***** válasza:
100%
Én a kecskémmel kiköltöztem az agglomerációba, viszont a belvárosban dolgozom, de legalább Angéla (mármint a kecském) nem szenved hiányt semmiben. Igaz így is hiányzom neki nagyon amikor pl éjszakás vagyok
2013. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én igen,de állatokkal meg gazdálkodással nem foglalkoznék szívesen.Költöztem is!

Nagyobb város mellől kisebb város mellé a nagybetűs TANYÁRA.Itt is megvan mindenem,ami ami kell,sőt,attól több is.Mentő(tapasztalat sajnos) 5 perc alatt itt van.

De ehhez nagyon sokat kellett keresgélni,mire ilyen házat találtunk(közel legyen a busz,út mellett legyen-pont a gyerekek miatt,nagy szobákkal,fürdővel,internet is kellett stb)


Az ötleted kérdező nagyon jó,csak kérdés marad,hogy lesz-e olyan végül,akivel ezt megvalósítod?


Mi úgy jutottunk kompromisszumra,hogy a párom tanyát szeretett volna állatokkal én meg nagy családi házat medencével,aztán megegyeztünk: kerestünk egy újszerű nagy tanyát,megvettem,párom vett medencét és kaptunk 3 macskát.Van nagy ház,van medence,vannak állatok :-)

2013. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!