Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ingatlan (lakás) eladása, hol...

Ingatlan (lakás) eladása, hol hirdessek? Közvetítőt bevonjak?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Első lakásom eladása és új, nagyobb vásárlása előtt állok. Azt szeretném kérdezni, hogy tapasztalatotok szerint milyen hatása van ingatlanközvetítő bevonásának? Nyilván van 2-5% jutalék és kizárólagosság vagy a nélküli szerződés, nem is ez érdekel, hanem hogy mennyivel több érdeklődőt sikerült így felhajtani ahhoz képest hogy magánúton hirdetted az ingatlant? Valóban sokat segíthet, hogy elvileg terület specifikusan van meglévő, lakást vásárolni kívánó ügyfélköre az ingatlanosnak?

Egyelőre nem szeretnék bevonni közvetítőt, természetesen a többszázezer forintos díj miatt. Van esetleg tippetek, hogy hol lehet költséghatékonyan hirdetni fényképpel együtt? (pl ingatlan.com 1000 Ft ot kér képenként…)


Előre is köszönöm!



2013. febr. 6. 16:54
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a típus aki ne tudna a sorok között olvasni, sőt szeretek rébuszokat alkotni, hasonlatokkal példálózni, de ha nem írja meg konkrétan amit gondol, hanem csak sejtet akkor khm... nem stimmel ott valami...
2013. nov. 28. 19:34
 22/23 Toppantó válasza:

Nem bizony! Én is a 375.-ik eladott ingatlanom után jöttem rá (és akkor se egyedül) sok segítséggel, vérrel verejtékkel, 9-év munka után (ebből már akkor 3 válságban)

Remélem nem gondolja senki, hogy csak úgy leírom! itt van... Írják csak a blogokat, sok sikert!

2013. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Gratulálok a sikeres lakáseladáshoz! : )
2013. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!