Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sokan miért hiszik, hogy jobb...

Sokan miért hiszik, hogy jobb vidéki családi házban élni, mint budapesti társasházban?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb városban lakni társasházban.
2013. máj. 18. 11:29
1 2 3
 21/26 Napkiraly ***** válasza:
igen, és büszke is vagyok rá. Illetve azért engedhetem meg magamnak a leírtakat, mert nem költök ripacsra, stb.
2013. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez az, hülyítsük el a népet! Nem kellenek szellemi értékek, csak esztelen sok pénz, hogy legyen miből kacsalábon forgó palotát építeni. És még legyünk is büszkék rá. Sajnállak téged, az én szememben egy szegény ember vagy...
2013. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Napkiraly ***** válasza:
tényleg off lesz, de tartok tőle, hogy ami kultúra címén folyik, az nem épp a szellemi fellendüléshez vezet, és akkor ennyit erről, én nem kérek belőle (se a színházból, se a kereskedelmi tévéből se a többiből)
2013. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na végre valami, amiben egyetértünk: a kereskedelmi TV-t én is szennybányának tartom. Ellenben pl. a Nemzeti Színházat nem. Meg a múzeumokat, galériákat, koncerteket, könyvtárakat sem, amik azért nagyban hozzájárulnak a szellemi fellendüléshez. No de a kérdezőt szerintem már régen nem érdekli a kettőnk párbeszéde, szóval legyen itt a pont. :P
2013. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Napkiraly ***** válasza:
Rendben :)
2013. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sokan ???? Ez a felmérés reprezentatív? Vagy honnan veszel ilyen baromságokat?
2014. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!