Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek a XI. vagy a...

Szerintetek a XI. vagy a XIII. kerületbe érdemesebb menni lakni?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és élhetőbb környék?
2013. máj. 19. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Áhhh, nincs az a pénz, hogy a Pesti oldalon lakjak. 1000szer többen laknak, zsúfolt, nyomasztó a kevés zöldterület miatt, max. a kertvárosi részének egyes nem lepukkant részei szépek, de oda meg kocsi kell, hacsak nem gond sokkal hamarabb elindulnod BKV-val. Egyértelműen 11. Bár szerintem árban nem találsz nagy különbséget, a XIII ker se olcsó.
2013. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csakis a 11. kerület. Igaz, hogy a nagy része távolabb esik a belvárostó (bár ez is eléggé relatív), de szerintem nagyon jó a közlekedése, a 7-es buszok, a 18,19,41,47,49 villamosok, 4,6 villi és az egyéb kisebb buszjáratok segítségével kb 20-30 perc a belváros szinte bármelyik részéről.

Szerintem nagyon jó a közbiztonság is, kisebbség nem nagyon lakik erre, ez inkább tipikus nyugdíjas, kisgyerekes, egyetemistás kerület. Van sok szép park, Feneketlen-tó, Kopaszi-gát is nagyon hangulatos helyek, én imádok itt élni :)

2013. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért a XIII.kerület eléggé felvirágzott az utóbbi 15 évbe vannak kimondottan drága részei ami vetekszik a Szabadság-Gellérthegyi ingatlanok áraival s már már az elit réteg lakja a területet sőt csak azok mint pl a MARINA PART.

Ezen kívül nagy szép zöldövezeti részei vannak ami úgyszintén a magasabb ingatlanár kategóriákat súrolja Újlipótváros illetve a József Attila tér és Duna Pláza környéke. A XI.kerületnek is vannak gáz részei pl Kelenföld.

2014. jan. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a XI.kerület közel sem az elit kategória ha már Buda akkor I,II.XII, és Óbuda bizonyos részei/pl Római part, csillaghegy/
2014. jan. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mar miert lenne gaz Kelenfold???:) Laktal mar valaha itt? Nem hiszem ...

Szamomra Kelenfold tipikusan az a varosresz, ami csendes, megis jo kozlekedesu, nagyon jo az infrastrukturaja, es akar ejjel haromkor is nyugodt szivvel setalok haza.

2014. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!