Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy is számol a digitális...

Hogy is számol a digitális mérö a radiátorokon? Addíg amíg felvan tekerve? Vagy amíg meleg a radiátor?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondja addíg számol,amíg meleg.Szerintem meg amíg áramlik benne a meleg víz.Ha már teljesen letekerem,akkor már nem lenne szabad számolnia.Nem??
2009. okt. 16. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Számol az még akkor is, ha elzárod, de fűtessz a klímával....tapasztalat...
2009. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg addíg számol,amíg a radiátor ki nem hül??

De ez sz...ét dolog......

2009. okt. 16. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak érted a baj az, hogy nálunk meg lehet fagyni, fűteni kell klímával is, így sose hűl ki..... 260ezer volt a ráfizetésünk....Ennyit a hatalmas újításról....
2009. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Addig mér amíg meleg a radiátor. Szemét dolog bizony...
2009. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért büszke arra vki, ha mérőórás a lakása?? Csak pénzkiadással jár! Kifizeted a cserét, a havi összeget, plussz rá is fizetsz, jó van aki visszakap mert tényleg mindent kikapcsol, nem fűt ( kell a kivétel is amivel védekezhetnek az ügyfélszolin), de kérdem én, gyógyszerre akarok költeni és betegen ülni otthon a hidegben 3pulcsiban???
2009. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem büszke rá, hát ezt nem te döntöd el hogy mérőórás lesz-e a lakásod vagy nem. Hanem a gázszolgáltató. Senki sem jókedvéből szerelteti fel.
2009. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De amikor árulják, nagyon tudják hangoztatni...
2009. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!