Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elpancsoltam az összes meleg...

Elpancsoltam az összes meleg vizet, a párom megöl, ha hazajön! Egész nap kinn dolgozik, amikor megjön, az első dolga hogy zuhanyozzon! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 12:35
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
78%
Hát, ha a pároddal szeretnél valamit, hogy ne legyen dühös, akkor csak egyet tehetsz, még az ajtóban. :-)
2013. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Jaja ha nincs más melegíteni kell neki. Ha ezért ugat, hagyd el.
2013. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem volt áram. Ilyen bárhol, bármikor előfordul. Vizet meg melegíts neki lábosban, majd legfeljebb nem zuhanyzik, hanem megfürdik a kádban, vagy csak lemosakszik, túl fogja élni, ebben majdnem biztos vagyok. :)
2013. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
62%
Rettenetesen önző vagy! nem utólag kellett volna erre gondolni, mostmár vállald a következményeit!:))
2013. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
72%
Le kell, hogy pippantsd :))))
2013. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

aham, a kádba vízmelegítés jó megoldás lesz, ha tudod mikor ér haza kb


három vödörnyi forrásig melegített vízzel egy fürdésre valónyi meleget tudsz készíteni


de mondhatod a párodnak mikor megjön, hogy: egész délelőtt fürödtem, hogy tiszta és illatos legyek neked mikor hazaérsz, és most ilyen mocskosan akarlak, és azt tehetsz velem amit akarsz, de az tartson a boyler esti beindulásáig, mert csak akkor tudsz fürdeni :)

2013. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem volt áram, de közben meg három mosás lejárt? Nem reális... :)

Igazából pont neki készítettem magam, hogy amint hazaér, berántom a zuhany alá és lesz egy jó estéje :) De anélkül nem lehet, iszonyúan koszos minden nap, mire hazaér, így biztos, hogy nem kapom el az ajtóban... elég gusztustalan lenne. Hát így akkor marad az imádkozás :(

2013. okt. 18. 13:02
 18/32 anonim válasza:
58%
Ja, mondom, nem hinném, hogy utána probléma lenne a meleg víz kérdés, annyi idő is eltelhet akár, hogy újra lesz, és no para. :-)
2013. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Fogod és egy nagy lábosban jól felforralsz vizet. Kb.3-4-ből már tud fürdeni..mig a boyler fel nem melegiti a következő vizet.
2013. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
31%
Megmossa a kukiját gyorsan, majd jöhet az imádkozás! :-D
2013. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!