Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elpancsoltam az összes meleg...

Elpancsoltam az összes meleg vizet, a párom megöl, ha hazajön! Egész nap kinn dolgozik, amikor megjön, az első dolga hogy zuhanyozzon! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 12:35
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
69%
Beáll egy lavór vízbe és mehet a vízipipa.:)
2013. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha kád van, dugjátok be dugóval és melegíts kádfürdőhöz vizet a gáztűzhelyen.
2013. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
65%
Ez az Andi8018 egy okos nő. Szerintem elég lenne, ha csak egyedül ő adna tanácsot a többi nőnek, mert valószínűleg sokkal több probléma megoldódna.
2013. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
38%
Andi okos, szép is és még jó a humorérzéke is.:)
2013. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
30%

Very kind, kedves Scyhthian, bár sokan nem szeretnek itt, de már megszoktam. :-)


Monti imádlak, tudod. :-)


Valószínűleg már valamilyen módom megoldódott itt a probléma azóta, biztos hazaért a koszos úriember, reméljük életben hagyta a meleg víz pancsoló hölgyet. :-)

2013. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

A kérdező hibát követett el. Nem a pancsoláskor, hanem amikor olyannal jött össze, aki ilyenért megöli...

Az enyém nem lenne dühös, kellett nekem a víz, annyi, mondjuk mire ő hazaér és eszik, addig 2-3 óra vezéreltet kapunk és lesz melegvíz... De valóban lehet tűzhelyen vizet melegíteni, gyerekkoromban egész nyáron olyan helyen laktam, ahol nem volt fürdőszoba, elég könnyen túlélhető a dolog.

2013. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Kérdező:majd mond el mit választottál és mi volt a reakció:)
2013. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
58%

"Hát, ha a pároddal szeretnél valamit, hogy ne legyen dühös, akkor csak egyet tehetsz, még az ajtóban. :-)"

Nem irigylem a párodat, kedves Andi, hogy csak akkor részesül ilyesmiben, amikor valami rosszat csináltál.

2013. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Okuljatok a történtekből, és vegyetek egy nagyobb bojlert. Nekünk 200 literes van, öten vagyunk, mindenki imád pancsolni, zuhanyozni, mégsem fogy el soha a meleg víz. Nekünk is vezérelt áramról megy, különben a gatyánk rámenne.
2013. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
38%

Na mi van, hazaért már a ház ura? Oszt milyen a bukéja?

Oszt a fejed megvan-e még?

2013. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!