Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sürgős segítség?! Franciaorszá...

Sürgős segítség?! Franciaországban albérletben penészedést, hogy lehet gyorsan eltüntetni, kisgyermek miatt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A szekrény hátuljából szedtem elő a ruhákat, mikor a falat meglátva elszörnyedtem, mivel a szekrény, fával kialakított leválasztása a falnak,a szekrény háta maga a fal.3 hónapja vagyunk kint most kezd hidegebb idő lenni, én ilyennel még nem találkoztam.A bőr övem,mintha zöldes bársonnyal lett volna bekenve.A ruhákat rögtön mosógépbe raktam,amit tudtam öv, táska domestosszal lemostam.A falakat (olvastam) ecettel permeteltem be,de csak 8%-os ecetet találtam itt,még nem tudom a nyelvet.Azóta beindítottam egy pára elszívót, szépen szedi is össze a vizet.Azonban a feketeség nem tünt el falról.Erre szeretnék gyors, egyszerű megoldást,míg itt vagyunk, ünnepekre megyünk haza és januárban jövünk vissza.Természetesen ha visszajövünk kell egy hosszútávú megoldás is,arra is szívesen olvasnék ajánlatokat.NAGYON KÖSZÖNÖM!!!

2013. dec. 13. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hipó. Azt spricceld a falra. Az ecet kár volt.
2013. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elöször a tulajnak kell szolni, és ha nem csinal semmit, a "syndic"-nél kell bejelenteni.

Ha nem tudsz még jol franciaul, esetleg leforditunk neked egy levelet!

Ezenkivül vannak olyan "assoc"-ok is, amelyek ilyesmivel foglalkoznak, különösen, ha kisgyermek is van a lakasban!

2013. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Domestos szivaccsal (gumikesztyűben) felkenni a penészre. 1-2 óra múlva elmúlik és sokáig nem is jön elő.
2014. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!