Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Őrláng elalszik?

Dragonkalo kérdése:

Őrláng elalszik?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig. Mielőtt valaki problémázna,hogy miért nem tudom ennek a pontos nevét meg annak,akkor közölném,hogy 15 éves fiú vagyok,csak gondoltam itt is megkérdezem eme problémát.


Szóval van itthon egy bojlerünk,ami egyszerre fűt és melegíti a vizet.Már egy ideje van olyan,hogy ha elkezdjük engedni a meleg vizet,akkor egy olyan 5 mp után kattan egyet és kialszik az őrláng.Viszont van olyan,hogy feléleszti anyám,ég,és akkor 1-2 napig nincs vele semmi gond.Ha működik is,és éppen fürdik valaki a fürdőszobában(2 van de az egyikbe van a bojler),akkor kattog és gázszag kezd el érződni.Néha ez van olyankor is ha erősebben fűt mondjuk.Már 4-5-ször volt itt szerelő,és mindig azt mondta,hogy jó lesz,de semmi hatása nem volt és ez eddig legalább 40000Ft. A típusa: Vaillant



2014. febr. 9. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Gázkészülékhez jobb ha szerelő nyúl .De ne azt hívjátok aki eddig is javította,mert valószínű meghaladja a tudását .Az igazi hibát nem találta meg .
2014. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!